Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 141 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 151 | 151 | 37.75 | |
2 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
3 | Špánek Milan | Žleby | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
4 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
5 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
6 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
7 | Štětina Petr | Praha | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
8 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
9 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
10 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
11 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
12 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
13 | Velebný Pavel | Praha | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
14 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
15 | Moravec Miroslav | Polička | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
15 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
17 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
18 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
19 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
19 | Koubek František | Neratovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
21 | Prepsl Jan | Praha | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
22 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
23 | Rezek Petr | Říčany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
23 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
26 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
26 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
28 | Hanousek Jiří | Přelouč | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
28 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
30 | Hrabal Vladimír | Uničov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
31 | Beneš Petr | Praha | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
31 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
31 | Herynk František | Újezd nad Lesy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
31 | Holčák Radek | Barrandov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
31 | Kapusta Lukáš st. | Čelákovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
31 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
31 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
38 | Burak Oleh | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
38 | Hrubeš Petr | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
38 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
38 | Shershen Volodymyr | Praha | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
42 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
43 | Bartoň Štěpán | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
43 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
43 | Matula Palo | Bratislava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
46 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
46 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
49 | Šurgota Juraj | Smečno | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
50 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
50 | Zink František | Polička | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
52 | Fejfar Kamil | Radčice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
53 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
53 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
53 | Veselý Marek | Český Šternberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
56 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
57 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
57 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
57 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
60 | Horák Jiří | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
60 | Srb Roman | Bobnice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
62 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
62 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
64 | Rada Milan | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
66 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
66 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
66 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Kodad Daniel | Bílina | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
69 | Staňková Marie | Smečno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
69 | Vacek Jan | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
72 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
72 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
72 | Repšová Jana | Bakov nad Jizerou | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
75 | Bišonka Jiří | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
75 | Hampejs David | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
75 | Pešout Petr | Sázava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
78 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | David Pavel | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
79 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
85 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
85 | Sudoma Radek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
87 | Pešout Milan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
87 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
89 | Bulag Sergey | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
89 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
89 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
92 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
92 | Schneider Filip | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
94 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
94 | Vatěra Miroslav | Smečno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
94 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
97 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
97 | Frauenberg Michal | Český Šternberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
99 | Zaoral Tomáš | Smečno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
100 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
100 | Solnařová Kateřina | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
102 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
102 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
102 | Schneiderová Marie | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
105 | Kotek Vojtěch | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
105 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
105 | Zumr Michal | Čelákovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
108 | Brzobohatý Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
108 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
108 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
111 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
111 | Vejvoda Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
113 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
113 | Zeman Martin | Smečno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
115 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
115 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
115 | Tvarůžek David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
115 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
115 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
120 | Drahovzal Václav | Velim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Hořáková Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
120 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Miler Tomáš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Myslivec Miroslav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Pešout Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
120 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Rychetský Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Staněk Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
120 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
120 | Volenec Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 |