Rybářské žebříčky - Položená

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 20 termínů závodů
V minulosti zadáno 7054 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 157 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Padrtka Stanislav st.Rozsochy2585829.00
2Fiala VítZvole1575757.00
3Zemen PetrŽďár nad Sázavou1565656.00
4Čelechovský MartinBystřice nad Pernštejnem1555555.00
5Vágenknecht Jiří Pardubice1545454.00
6Hloušek PavelAdamov1535353.00
7Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1525252.00
8Musílek Petr ChotěbořVysočina team1515151.00
9Košina PavelDomanín1505050.00
9Miček FrantišekKřetín1505050.00
11Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1494949.00
11Fürbacherová PavlínaKloužovice1494949.00
13Motl VladimírBystřice nad Pernštejnem1484848.00
13Sochor Jaroslav ml.Hluboká nad Vltavou1484848.00
15Elner VladimírTábor1474747.00
15Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1474747.00
17Karlová PavlaKamenice nad Lipou1464646.00
17Mokrá Jana Najdek1464646.00
19Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1454545.00
19Paulovič MarekTřeboň1454545.00
21Hos Martin OtínPohoda team1444444.00
21Lacina VladimírVojtěchov1444444.00
21Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1444444.00
24Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1434343.00
25Jány PavelČeské Budějovice1424242.00
25Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou1424242.00
27Vaváček MiloslavBechyně1414141.00
28Hloušek DavidBystřice nad Pernštejnem1404040.00
28Jány ZdeněkTrojany1404040.00
30Herout VítVojířov1393939.00
30Mann Pavel st.Bystřice nad Pernštejnem1393939.00
32Duba LadislavŽďár nad Sázavou1383838.00
32Fürbacher DavidKloužovice1383838.00
34Kopačka OndřejVeselí nad Lužnicí1373737.00
34Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1373737.00
36Jirsa PetrSoběslav1363636.00
36Sýs PavelNové Dvory1363636.00
38Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1353535.00
38Pudil JaroslavKardašova Řečice1353535.00
40Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1343434.00
40Velíšek JiříVeselí nad Lužnicí1343434.00
42Kopačka LukášVeselí nad Lužnicí1333333.00
42Vranka JosefBobrová1333333.00
44Pavlík JanTábor1323232.00
44Vašátko RadekSvitavy1323232.00
46Binder FrantišekVeselí nad Lužnicí1313131.00
46Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1313131.00
48Suchánek MichalČeská Třebová1303030.00
48Urban MartinHluboká nad Vltavou1303030.00
50Hanych JaroslavDalečín1292929.00
50Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1292929.00
50Rubick MiroslavHluboká nad Vltavou1292929.00
53Mac LudvíkVeselí nad Lužnicí1282828.00
54Štěch Petr ml.Veselí nad Lužnicí1272727.00
54Živný DominikBystřice nad Pernštejnem1272727.00
56Hroch MichalVeselí nad Lužnicí1262626.00
56Sláma VáclavNové Město na Moravě1262626.00
58Mišák JaroslavBystřice nad Pernštejnem1252525.00
58Plánský PetrVeselí nad Lužnicí1252525.00
58Šťastný OndřejTelecí1252525.00
61Míchal JiříČeské Budějovice1242424.00
62Moudrý JanVeselí nad Lužnicí1232323.00
62Škorpík DanielPísečné1232323.00
64Tezner JosefKardašova Řečice1222222.00
64Šimečková MichaelaBystřice nad Pernštejnem1222222.00
66Laxa AntonínSlaný1212121.00
66Sekereš FrantišekBystřice nad Pernštejnem1212121.00
68Kaňka PetrBystřice nad Pernštejnem1202020.00
68Polotjanko RomanTábor1202020.00
70Josífek PatrikŽďár nad Sázavou1191919.00
70Krása PetrVeselí nad Lužnicí1191919.00
72Havlík JiříDalečín1181818.00
72Pajgerth JanTábor1181818.00
74Štěch Petr st.Veselí nad Lužnicí1171717.00
75Bursík MichalSoběslav1161616.00
75Pavlíček VáclavPolná1161616.00
77Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1151515.00
77Dvořák MiroslavTýn nad Vltavou1151515.00
79Belušiak LadislavJindřichův Hradec1141414.00
79Franěk Robert Trutnov1141414.00
81Přibyl DavidVlčice1131313.00
81Stejkoza MiroslavDolní Bukovsko1131313.00
83Hrbek AdamTřeboň1121212.00
84Blažek RomanTřeboň1111111.00
84Pejša TomášVeselí nad Lužnicí1111111.00
86Kolář DavidVeselí nad Lužnicí1999.00
87Beneš DavidŽďár nad Sázavou1888.00
87Buček JiříŠtěpánov1888.00
87Buček ZdeněkNedvědice1888.00
87Chudárek Vlastimil st.Bystřice nad Pernštejnem1888.00
87Dostál PavelBystřice nad Pernštejnem1888.00
87Kolínko DavidSvitavy1888.00
87Korbička StanislavBystřice nad Pernštejnem1888.00
87Kosár PetrNové Město na Moravě1888.00
87Kroupa JiříPředklášteří1888.00
87Mannová LucieBystřice nad Pernštejnem1888.00
87Meduna IvanHradčany1888.00
87Musil JanDolní Rožínka1888.00
87Měsíc JosefBystřice nad Pernštejnem1888.00
87Němeček JiříNové Město na Moravě1888.00
87Pešta LadislavDomanín1888.00
87Podlahová VáclavaVeselí nad Lužnicí1888.00
87Sedláček VítBystřice nad Pernštejnem1888.00
87Smolík MilanBystřice nad Pernštejnem1888.00
87Veselý MiroslavZlatkov1888.00
87Viliš PetrVeselí nad Lužnicí1888.00
87Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1888.00
87Žváček BohumírNové Město na Moravě1888.00
109Schönbauer Jiří ml.České Budějovice1666.00
109Škácha RadimBenešov1666.00
111Klouček Jan st.Branná1444.00
111Mráz TomášSoběslav1444.00
111Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1444.00
111Tisoň PetrTřeboň1444.00
115Boháč JosefSoběslav1111.00
115Božovský MilanČeské Budějovice1111.00
115Brož KarelČeské Budějovice1111.00
115Bárta FrantišekBranná1111.00
115Domin KarelPavlovice1111.00
115Dvořák MilošVeselí nad Lužnicí1111.00
115Gavlas Jiří st.Dolní Bukovsko1111.00
115Hlaváček MichalBenešov1111.00
115Holas JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
115Hroch RobinVeselí nad Lužnicí1111.00
115Hála JiříČeské Budějovice1111.00
115Juračka DavidTábor1111.00
115Klapsa PetrTřeboň1111.00
115Kopačka JiříPlaná nad Lužnicí1111.00
115Krása JakubVeselí nad Lužnicí1111.00
115Kříž JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
115Loskot TomášKardašova Řečice1111.00
115Loskota JakubKloužovice1111.00
115Matoušek JaroslavSoběslav1111.00
115Mrhal JaroslavČeské Budějovice1111.00
115Mádl FrantišekJindřichův Hradec1111.00
115Novák LubošMěšice1111.00
115Novák ZikmundPonědrážka1111.00
115Peška JaroslavTábor1111.00
115Pikal VladimírČeské Budějovice1111.00
115Podlaha FrantišekVeselí nad Lužnicí1111.00
115Rataj JaroslavVeselí nad Lužnicí1111.00
115Schönbauer JiříČeské Budějovice1111.00
115Schönbauer MichalČeské Budějovice1111.00
115Skokánková HanaPraha1111.00
115Sochor JanŠkrdlovice1111.00
115Sokol ZbyněkKloužovice1111.00
115Studený TomášKardašova Řečice1111.00
115Svatoč ZdeněkSoběslav1111.00
115Svatoň MichalPlaná nad Lužnicí1111.00
115Tomek PetrČeské Budějovice1111.00
115Trsek JosefVeselí nad Lužnicí1111.00
115Vaváčková LenkaBechyně1111.00
115Wohlschlager JiříČeské Budějovice1111.00
115Zahradník PetrČeské Budějovice1111.00
115Zunt Miroslav1111.00
115Špatný Jan ml.Dolní Bukovsko1111.00
115Štěch MiroslavČeské Budějovice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.