Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 46 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
2 | Li Ang | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
3 | Marek Pavel | Přerov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
4 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
5 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
7 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
8 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
9 | Hyroš Radek | Rakovník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
10 | Koštálek Jiří | Oplany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
11 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
12 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
13 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
14 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
15 | Bleho Pavel | Liberec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
15 | Filák František | Lužná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
17 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
18 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
18 | Hervert Jan | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
20 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
20 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
22 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
23 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
25 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
26 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
26 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Pech Jiří | Rakovník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
29 | Koucký Miloslav | Žabice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
29 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
31 | Vašina Josef | Kvítkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
32 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
33 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
33 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
33 | Růžička Filip | Brandlín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
37 | Beránek David | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
37 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
37 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
40 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
40 | Šebesta Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
40 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
43 | Rouček Martin | Dřevohostice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
44 | Bindač Lumír | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
44 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
44 | Kloupar Lubomír | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |