Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Třesovice | 33 | 0 | 34 | |
2 | Pardubice | 27 | 0 | 33 | |
3 | Jablonec nad Nisou | 25 | 0 | 32 | |
4 | Klášter nad Dědinou | 17 | 0 | 31 | |
5 | Jablonec | 15 | 0 | 30 | |
6 | Police nad Metují | 13 | 0 | 29 | |
7 | Němčice | 12 | 0 | 28 | |
8 | Semily | 11 | 0 | 27 | |
9 | Jaroměř | 8 | 0 | 26 | |
9 | Chlum | 8 | 0 | 26 | |
11 | Zdelov | 7 | 0 | 24 | |
12 | Mostek | 6 | 0 | 23 | |
13 | Rudník | 4 | 0 | 22 | |
13 | Police nad Metují | 4 | 0 | 22 | |
15 | Jablonec nad Nisou | 4 | 0 | 20 | |
16 | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 0 | 19 | |
16 | Broumov | 3 | 0 | 19 | |
16 | Bělá pod Bezdězem | 3 | 0 | 19 | |
19 | Semily | 2 | 0 | 16 | |
19 | Chlum | 2 | 0 | 16 | |
19 | Police nad Metují | 2 | 0 | 16 | |
19 | 2 | 0 | 16 | ||
23 | 1 | 0 | 12 | ||
23 | Jaroměř | 1 | 0 | 12 | |
25 | Jaroměř | 0 | 0 | 1 | |
25 | Jaroměř | 0 | 0 | 1 | |
25 | Hronov | 0 | 0 | 1 | |
25 | Dvůr Králové nad Labem | 0 | 0 | 1 | |
25 | Zaloňov | 0 | 0 | 1 | |
25 | Jaroměř | 0 | 0 | 1 | |
25 | Spyta | 0 | 0 | 1 | |
25 | Zlíč | 0 | 0 | 1 | |
25 | Hořice v Podkrkonoší | 0 | 0 | 1 | |
25 | Jaroměř | 0 | 0 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 25.03.2016 | ||||||||
Místo konání závodu | Vítězná u Kocléřova | ||||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||||
Název závodu | Dolovná 3.ročník | ||||||||
Název vodní plochy | RYBNÍK VÍTĚZNÁ | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | 07:30 - 08:00 Losování | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Přítomnost ryb kapr, lín, amur, karas, okoun, cejn a ostatní bila ryba + nějaké ty bonusové ryby - jeseter apod. | ||||||||
Bodování | Ryby se bodují od 20 cm. Pstruh a Siven 3 body, Kapr, Jeseter, Amur, Štika a Candát 2 body, ostatní ryba 1 bod | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Připraveny jsou poháry+ceny za 1.-3.místo,pohár za nejdelší ulovenou rybu a další hodnotné ceny do 10-tého místa. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Každý závodník si vylosuje místa pro 1. a 2. poločas závodu. Závodník loví a zdolává ryby výhradně ve svém sektoru (bez cizí pomoci) a nahazuje max. do poloviny rybníku (bude vyznačeno bojkou)aby neomezoval závodníky na protilehlém břehu. V ceně startovného si může každý závodník vzít 2 ks pstruhů do 40 cm. | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby KS-FISH WWW: ks-fish.cz |
||||||||
Pořadatel |
Název: Rybářství Vítězná WWW: rybnikvitezna.cz Email: ks-fish@seznam.cz Telefon: 608237154 |