Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lanškroun | 1100 | 0.000 | 26 | |
2 | Dašice | 972 | 0.000 | 25 | |
3 | Dražkovice | 920 | 0.000 | 24 | |
4 | Rychnov nad Kněžnou | 855 | 0.000 | 23 | |
5 | Třesovice | 813 | 0.000 | 22 | |
6 | Slatiňany | 672 | 0.000 | 21 | |
7 | Staré Jesenčany | 633 | 0.000 | 20 | |
8 | Sezemice | 561 | 0.000 | 19 | |
9 | Lanškroun | 540 | 0.000 | 18 | |
10 | Sezemice | 490 | 0.000 | 17 | |
11 | Staré Jesenčany | 470 | 0.000 | 16 | |
12 | Sezemice | 441 | 0.000 | 15 | |
13 | Havlíčkův Brod | 430 | 0.000 | 14 | |
14 | Choceň | 383 | 0.000 | 13 | |
15 | Pardubice | 380 | 0.000 | 12 | |
16 | Nasavrky | 334 | 0.000 | 11 | |
17 | Třebechovice pod Orebem | 310 | 0.000 | 10 | |
18 | Opočínek | 300 | 0.000 | 9 | |
19 | Třesovice | 282 | 0.000 | 8 | |
20 | Hradec Králové | 280 | 0.000 | 7 | |
21 | Mikulovice | 170 | 0.000 | 6 | |
22 | Libišany | 220 | 0.000 | 5 | |
23 | Havlíčkův Brod | 200 | 0.000 | 4 | |
24 | Nasavrky | 162 | 0.000 | 3 | |
25 | Ostrov nad Oslavou | 50 | 0.000 | 2 | |
26 | Nasavrky | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 14.05.2022 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice POSLEDNÍCH 8.MÍST | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody ZMĚNA ČASOVÉHO HARMONOGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!! | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 32 závodníků Skryja Matěj - Ostrov nad Oslavou Homolka Ludvík Ostrov nad Oslavou Němcová Hana - Nasavrky Koudelková Jitka - Nasavrky Koudelková Gabriela - Nasavrky Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem Ďásek František - Havlíčkův Brod Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Pánek Vít - Sezemice Šrámek Petr - Opočínek Hofman Vladimír - Hrochův Týnec Zahradník Vlastimil - Pardubice Pětík Marek - Libišany Brendl Patrik - Lanškroun Prchal Jan - Lučice Aleksandrová Alena - Hradec Králové Blaščík Petr - Staré Jesenčany Žemlička Radek - Slatiňany Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Růžička Pavel - Dašice Taichner Radek - Mikulovice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Syrůček Stanislav - Dražkovice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter,pstruh a siven a bílá ryba. | ||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů Lin a Karas 20.bodů Siven a Pstruh = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod STŘEVLIČKA SE NEBODUJE!!!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry.A DALŠÍ HODNOTNÉ CENY. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno. | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |