Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mnichovo Hradiště | 3.5 | 0.000 | 45 | |
2 | Sezemice | 14.5 | 0.000 | 44 | |
3 | Slatina nad Zdobnicí | 15.5 | 550.000 | 43 | |
4 | Mělník | 15.5 | 490.000 | 42 | |
5 | Dřenice | 16.5 | 0.000 | 41 | |
6 | Dašice | 17 | 0.000 | 40 | |
7 | Pardubice | 19 | 0.000 | 39 | |
8 | Slepotice | 22 | 0.000 | 38 | |
9 | Bakov nad Jizerou | 23 | 0.000 | 37 | |
10 | Zámrsk | 23.5 | 0.000 | 36 | |
11 | Vrbno | 24.5 | 0.000 | 35 | |
12 | Dražkovice | 28 | 0.000 | 34 | |
13 | Staré Jesenčany | 28.5 | 0.000 | 33 | |
14 | Mikulovice | 33 | 0.000 | 32 | |
15 | Pardubice | 34 | 0.000 | 31 | |
16 | Choceň | 34.5 | 0.000 | 30 | |
17 | Třesovice | 35.5 | 440.000 | 29 | |
18 | Mnichovo Hradiště | 35.5 | 310.000 | 28 | |
19 | Jaroměř | 36 | 0.000 | 27 | |
20 | Zdelov | 39.5 | 0.000 | 26 | |
21 | Vysoké Mýto | 40 | 0.000 | 25 | |
22 | Lanškroun | 44 | 0.000 | 24 | |
23 | Staré Jesenčany | 44.5 | 0.000 | 23 | |
24 | Ústrašín | 45.5 | 0.000 | 22 | |
25 | Mnichovo Hradiště | 48 | 0.000 | 21 | |
26 | Plotiště nad Labem | 48.5 | 0.000 | 20 | |
27 | Pardubice | 50.5 | 0.000 | 19 | |
28 | Třesovice | 52.5 | 0.000 | 18 | |
29 | Zámrsk | 53.5 | 0.000 | 17 | |
30 | Pardubice | 57 | 200.000 | 16 | |
31 | Havlíčkův Brod | 57 | 130.000 | 15 | |
32 | Zámrsk | 58 | 0.000 | 14 | |
33 | Opočínek | 59 | 0.000 | 13 | |
34 | Jaroměř | 60.5 | 160.000 | 12 | |
34 | Zámrsk | 60.5 | 160.000 | 12 | |
36 | Police nad Metují | 61.5 | 0.000 | 10 | |
37 | Hradec Králové | 68 | 0.000 | 9 | |
38 | Havlíčkův Brod | 71.5 | 0.000 | 8 | |
39 | Svatý Mikuláš | 76.5 | 0.000 | 7 | |
40 | Poděbrady | 76.5 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 10.07.2021 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Hungerfish Cup 6.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových OBSAZENO pouze náhradníci | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 45 závodníků Pětík Marek - Libišany Havlíček Stanislav - Mělník Dydňanský Roman - Vrbno Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Říčař David - Zdelov Pánek Vít - Sezemice Boháček Lukáš - Pardubice Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Černý Jan - Pardubice Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Tošer Jaroslav - Ústrašín Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Ďásek František - Havlíčkův Brod Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Kosztyo Alexander - Poděbrady Hencel Jiří - Police nad Metují Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Blaščík Petr - Staré Jesenčany Taichner Radek - Mikulovice Fofoňka Filip - Pardubice Aleksandrová Alena - Hradec Králové Růžička Pavel - Dašice Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Šupol Petr - Libišany Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Kubec Tomáš - Lanškroun Synek Martin - Choceň Šrámek Petr - Opočínek Vágenknecht Jiří - Pardubice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Provazník Michal - Dřenice Dubský Ladislav - Nasavrky | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
losování ruličky |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy |
Patentka |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát |
||||||
Bodování |
Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů, ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola |
||||||
Ocenění pro vítěze |
poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy |
||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby Hungerfish |
||||||
Pořadatel |
Název: Chvála Petr Email: Chvala.P@email.cz Telefon: 728018656 |