Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 156 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
1 | Hrazdíra Petr | Blansko | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
3 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
3 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
5 | Kameš Jakub | Čejov | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
5 | Kameš Petr | Čejov | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
5 | Živný Miroslav ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
8 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
8 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
10 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
11 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
11 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
13 | Jelínek Michal | Uhelná Příbram | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
13 | Pojer Jakub | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
15 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
15 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
17 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
18 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
19 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
20 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
21 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
22 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
23 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
23 | Kotovic Jiří st. | Zubří | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
23 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
23 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
27 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
28 | Tichopád Marek | Žďár nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
29 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
30 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
30 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
30 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
33 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
34 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
35 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
36 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
36 | Holický Marek | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
36 | Holický Miroslav | Svratka | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
36 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
40 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
41 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
41 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
41 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
44 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
45 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
47 | Baran Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
47 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
49 | Šír František | Křižánky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
49 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Grec Michal | Maršovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
52 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
53 | Nunvář Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
54 | Netolický Milan | Hlinsko | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
54 | Suchánek Aleš | Dymokury | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
54 | Suchánek František | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
54 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
54 | Tunka Jiří | Holetín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
59 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Kunc Milan | Svratka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Ločárek Radek | Jihlava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Voldán Leo | Křižánky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
63 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
64 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Korbička Adam | Rožná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Med Karel | Střítež | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
68 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Chalupa Radim | Modřice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
69 | Hrnčíř Ladislav | Modřice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
71 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
72 | Flídr Michal | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
72 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
72 | Zounar Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
75 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
76 | Habr Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
76 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
76 | Voldán Oldřich | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
79 | Buček Tomáš | Nedvědice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
79 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
79 | Chalupa Dominik | Modřice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
79 | Gerža Miro | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
79 | Jech Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
84 | Malý Lukáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
85 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
85 | Šimek Lukáš | Dolní Lhota | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
87 | Švoma Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
87 | Švoma Radim | Kolín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
89 | Holomek Filip | Zastávka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
89 | Holomek Pavel | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
89 | Kleinbauer Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
89 | Koráb Martin | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
89 | Macháček Tomáš | Svratka | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
89 | Čípa Petr | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
95 | Munzar Tomáš | Doubravník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
96 | Dudycha Miroslav | Krouna | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
96 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
98 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Horák Jan | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Huserek Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Mayer Martin | Věchnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Moučka Oldřich | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Musil Petr | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Novák Erik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
98 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Toman Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
98 | Trnka Lukáš | Sviny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Urbánek Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
98 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
117 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
118 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
118 | Hloušek Ivo | Kundratice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
118 | Klobouček Filip | Kundratice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
118 | Michalík Radim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
122 | Hudec Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
122 | Konečný Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
124 | Antošík Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Belan Martin | Jablonné nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Beníček Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Chalupa Matěj | Modřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Dlabola Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Dlabola Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Gregor Tomáš | Věcov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Haška Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Hlavsa Jiří | Svratka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Horák Rostislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Jahelka Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Kadeřábek Petr | Svratka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Kočka Lukáš | Tišnov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Král Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Machát Ivo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Němeček Libor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Pavlásek Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Pistáček Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Tesař Radim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Ungr Miloslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Velecký Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Čejka Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Černák František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Šnopl Jan | Žďárec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
124 | Štengl Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Štengl Jindřich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
124 | Šťourač Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
152 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Řádek Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |