Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 34 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
2 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
4 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
6 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
7 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
8 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
9 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Glocar Jaromír | Žichlínek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
11 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
12 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
13 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
14 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
15 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
16 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
17 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
18 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
19 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
20 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Tubl Ivo | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
22 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
23 | Mazurkiewicz Tomasz | Chocianow | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
24 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
25 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
26 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
27 | Dulski Janusz | Klodzko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Dulski Ryszard | Klodzko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
31 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
32 | Němec Jan | Králíky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
33 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
34 | Janoud Jiří | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 |