Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 390 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
2 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
3 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
4 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
4 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
4 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
4 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
4 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
9 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
9 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
9 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
12 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | NND18 | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
12 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | Smolinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
16 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
17 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
17 | Hron Stanislav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
17 | Junger Tomáš | Bezděčín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
17 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
17 | Pánek Lukáš | Skřivany | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
17 | Sergei Andrev | Mladá Boleslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
17 | Táborský Roman | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
17 | Táborský Štěpán | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
25 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
26 | Barták Josef | Zdice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
26 | Hubený Petr | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
26 | Pour Jaromír | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
26 | Pour Martin | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
26 | Řehovský Michal | Sedlíkovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
26 | Šnajdr Michal | Zdice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
32 | Vlk Petr | Kardašova Řečice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
33 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
33 | Kubišta Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
33 | Ulvr Jakub | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
33 | Vopelák Antonín | Zdice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
33 | Živný Pavel | Zdice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
38 | Brom Michal | Týn nad Vltavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
39 | Gritzer Miroslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
39 | Jány Zdeněk | Trojany | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
39 | Kaňka Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
39 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
39 | Louženský Pavel | Skřivany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
39 | Pelc Lukáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
39 | Soukup Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
39 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
39 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
48 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
50 | Holub Petr | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Záruba Pavel | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
52 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
53 | Bittner Hynek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Bittner Jakub | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Chvatík Vladimír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
53 | Císař Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Martikan Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
53 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
60 | Vondruška Zdeněk | Tábor | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
61 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
61 | Kurák Kristián | Machov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
61 | Mišurec Oto | Žlutava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
61 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
61 | Němcová Monika | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
61 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
61 | Valeš Daniel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
61 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
69 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
69 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
71 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Cír Václav st. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
71 | Kovaříček Ondřej | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | NND15 | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
71 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Socha František | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
71 | Zach Bohumil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
71 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
81 | Dvořák Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
81 | Kovář Karel | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
81 | Sklenář Petr | Broumy | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
81 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
85 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Fridrich Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
85 | Ježek Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Majerovič Michal | Prosečné | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Samko Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
85 | Schusser Vladimír | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
85 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Šenkýř Miloslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
94 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
94 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
96 | Folkl Pavel | Nový Bydžov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
96 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
96 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
96 | Kodat Martin | Kardašova Řečice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
96 | Kolín Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
96 | Ondráček David | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
96 | Rosol Viktor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
96 | Ruml Roman | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
96 | Sedlák Bohuslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
96 | Škvor Roman | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
106 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
106 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
106 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
109 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Kozáková Veronika | Kaplice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
109 | Krejčík Ondřej | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Skákal Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
109 | Vrba David | Pečky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Glocar Jaromír | Žichlínek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
118 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
118 | Vlachová Hana | Lysice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
121 | Bašusová Romana | Mladé Buky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
121 | Folc Jaroslav | Mladé Buky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
121 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
121 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
121 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
121 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
121 | Smyček | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
121 | Smyček Vítěslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
121 | Šikýř Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
121 | Štieber Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
121 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
132 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
132 | Honková Kristýna | Nové Město na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
132 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
132 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
136 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
136 | Dohnal Šimon | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
136 | Honc František | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
136 | Hrůša Michal | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
136 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
136 | Lukeš Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
136 | Ondrušek Libor | Tovačov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
136 | Polák Luděk | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
136 | Schejbal Jiří | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
136 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
146 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
146 | Neubrand Marek | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
146 | Ondrušek Roman | Tovačov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
146 | Vlk Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
150 | Chalupa Vít | Nové Město na Moravě | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Dítě Josef | Smidary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Klauda František | Přerov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Konečný Tomáš | Olomouc | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Kopta Martin | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Kraus Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
150 | Novotný Jaroslav | Smidary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Rožníček David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
150 | Rožníček Matěj | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
150 | Semrád Oldřich | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
161 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
161 | Konvalinka David | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
161 | Röss Martin | Přerov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
161 | Vlachová Lenka | Lysice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
165 | Bekr Jiří | Jilemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
165 | Brusák Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
165 | Cabicar Leoš | Jilemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
165 | Chrtek Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
165 | Dostál Josef | Nové Město na Moravě | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
165 | Lorenc Lukáš | Přerov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
165 | NND20 | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
165 | Pešek Milan | Skuteč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
165 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
165 | Váňa Milan | Vystrkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
165 | Zvánovec Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
176 | Bluma Marek | Přerov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
176 | Hořejší Dominik | Říčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
176 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
176 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
176 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
181 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
181 | Endrys Viktor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
181 | Fortelný Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
181 | Jagl Andrej | Bratislava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Kvasnička František | Rohovládová Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Moudrá Vladislava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Málek Petr | Chotěboř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Navrátil Ladislav ml. | Přerov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Sisr Michal | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Smetánka Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
181 | Včelák Zdeněk | Rohovládová Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Zítka Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
193 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
193 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
193 | Patěk Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
193 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
193 | Šebík Miloslav | Přerov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
198 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Cír Václav ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
198 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Kučera Filip | Jičín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Melka František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
198 | Navrátil Ladislav st. | Přerov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Pokorný Ondřej | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Potěšil Marián | Vyškov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Tubl Ivo | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
198 | Zaněk Petr | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
209 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
209 | Motrinec Jiří | Sepekov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
209 | Pohůnek Martin | Přestavlky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
209 | Sláma Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
209 | Zouhar Alois | Přerov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
214 | Drahý Michal | Valdice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Klekner Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
214 | Laryš Ondřej | Mladějov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Majer Alexandr st. | Přerov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Mazurkiewicz Tomasz | Chocianow | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Nagy Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Pavliš Miloš | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Schovanec Pavel | Kutná Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Vereš Arpád | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Šimůnek Luboš st. | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
214 | Švarc Jaroslav | Kutná Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
225 | Doležel Zdeněk | Přerov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
225 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
225 | Juříček Jakub | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
225 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
229 | Doleželová Ilona | Přerov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Janďourek Jiří | Kbelnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Král David | Hamry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Kurfürst Bedřich | Tovačov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Matějka Milan | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Plíšek | Úlibice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Radoch Libor | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Sláma Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Vondrák Jiří | Vožice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
241 | Chrást Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
241 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
241 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
241 | Zmrzlý Marek | Kublov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
245 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Dulski Janusz | Klodzko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Dulski Ryszard | Klodzko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Halyak Erik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
245 | Hetmer Dušan | Zwiesel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Janoušek Miroslav | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Jenderka David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
245 | Kaftan Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Konečný | Jičín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Němec Matouš | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Stejskal Miroslav | Přerov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Vrba Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Hudeček Lukáš | Mirošov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
259 | Kubík František | Přerov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
259 | Slunéčko Radek | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
262 | Bečvář Evžen | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Jínek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Nechanický Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
262 | Neuls Jakub | Tovačov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Pažičan Petr | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Procházka Martin ml. | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Staněk Lukáš | Tovačov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Tůma Jaromír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
262 | Tůma Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
272 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
272 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
272 | Staněk František | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
275 | Bílek Jan | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
275 | Finke Lukáš | Mžany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
275 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
275 | Košárek Radim | Bohumín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
275 | NND6 | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
275 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
275 | Podzimek Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
275 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
275 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
284 | Bača František | Břeclav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
284 | Knapp František | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
284 | Němec Jan | Králíky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
284 | Sklenář Pavel | Přerov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
284 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
289 | Baxant Jan | Benátky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Blažek Roman | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Brozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Cerman Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Daněk Miroslav | Solnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Domin Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Drábek Jaromír | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Frydrych Roman | Zdice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Grundza Ladislav | Břeclav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Havíř Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Heřmánek Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Hájková Eva | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Hýsek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Kadlec Rostislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Kysela Petr | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Luňáček David | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Luňáček Petr | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | NND16 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | NND17 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Polzer Jan st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Potoma Pavol | Mladé Buky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Procházka Zdeněk | Ždírec nad Doubravou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Schejbal Ivan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Staněk Jaroslav | Přerov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Trnka Lukáš | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Trnka Petr | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Vacl Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Voves Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Vít Dušan | Libňatov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Zbahna Radek | Zdice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Čížek Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Řízek Miroslav | Benátky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Šlapák Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Šlapák Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Žid Jindřich | Častolovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
332 | Bezděková Alena | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Havralík Josef | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Hora Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Hovorka Milan | Mirotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Janoud Jiří | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Juříček Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Klauda Marcel | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Kodada David | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Kovář Jan | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Krása Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Kršek Martin | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Michalovič Martin | Břeclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Mlejnek Roman | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Motlík Jonáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Motrinec Marcel | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Mráz Štěpán | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Mrázová Ivana | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Nohava Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Nohava Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Němec Lukáš | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Pavlát Alex | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Pavlík Ladislav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Peprný Vladimír | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Pešek Jan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Pils Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Růžička Vlastimil | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Sekalová Michala | Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Sláma Filip | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Sobotka Lukáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Stehlík Petr | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Tkáč Jan | Volary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Vachta Martin | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Vlk Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Záboj Daniel | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Šimůnek Luboš ml. | Sázava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Šimůnek Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
332 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |