Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 64 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
3 | Jirák Petr | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
3 | Marek Petr | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | NND1 | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
5 | Záruba Pavel | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
7 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
7 | Podoubský Radek | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
9 | Pokorný Petr | Nové Město nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
9 | Zaňka Ondřej | Nové Město nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
11 | Kaloš Michal | Benešov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
11 | Kaloš Zdeněk | Benešov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
13 | Neubauer Ladislav | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
13 | Švejda Jaroslav | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
15 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
15 | Klaban | Mladá Boleslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Dostálek Jan | Prosečné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
17 | Votruba Michal | Prosečné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
19 | Junger Tomáš | Bezděčín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Vlk Tomáš | Bezděčín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
21 | Pospíšil Radek | Jilemnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
21 | Sucharda Martin | Jilemnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
23 | Heřmánek Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Kmoníček Ladislav | Rohovládová Bělá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
25 | Procházka Ondřej | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
25 | Rutkowski Martin | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Ciglová Veronika | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
27 | Ježek Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
29 | Vlček | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
29 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
31 | Zaňka Zdeněk | Úpice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
31 | Šolc Milan | Úpice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
33 | Cabicar Leoš | Jilemnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Gotwalt Vlastimil | Jilemnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
35 | Vopelák Antonín | Zdice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
35 | Živný Pavel | Zdice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
37 | Hubáček Aleš | Nové Město nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
37 | Sejkora Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
39 | Folc Jaroslav | Mladé Buky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
39 | Potoma Pavol | Mladé Buky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
41 | Ježek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
41 | Raulová Helena | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
43 | Cafurek Václav | Kravaře | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
43 | Matějka Oldřich | Kravaře | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
45 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
45 | Švajger Jaroslav | Kutná Hora | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
47 | Jurák Kristián | Machová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
47 | Mišurec Oto | Žlutava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
49 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
49 | Bílková Monika | Lázně Bělohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
51 | Lamač Jaroslav ml. | Bezděčín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
51 | Lamač Jaroslav st. | Bezděčín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
53 | Frynta Jaroslav | Horní Branná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
53 | Majerovič Michal | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
55 | Hanuš Drahoslav | Úpice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
55 | Vít Dušan | Libňatov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
57 | Císař Martin | Libáň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
57 | Martikan Martin | Libáň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
59 | Dvořák Vladimír | Lázně Bělohrad | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
59 | Vojtíšek Daniel | Lázně Bělohrad | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
61 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
61 | Vojtěch Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
63 | NND2 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
63 | Purma Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 |