Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
3 | Doležal Ondřej | Choceň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
3 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
5 | Kolín Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
5 | Sedlák Bohuslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
7 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
7 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
9 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
9 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
11 | Málek Petr | Chotěboř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
11 | Sisr Michal | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
13 | Barát Richard | Brno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
13 | Peska Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
15 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
15 | Jenderka David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
17 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
17 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
19 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
19 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
21 | Tuček Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
21 | Štěpán Vladimír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
23 | Dudycha Miloš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
23 | Dudychová Veronika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
25 | Marek František | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
25 | Marek Jakub | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Kovařík Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
27 | Socha František | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
29 | Bačovský Petr | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
29 | Hrubeš Roman | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
29 | Klekner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
29 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 |