Žebříček - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 183 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dostál Pavel | 1 | 60 | 60 | 60.00 | ||
2 | Anton Jan | 1 | 59 | 59 | 59.00 | ||
3 | Sýkora Lukáš | 1 | 58 | 58 | 58.00 | ||
4 | Kaválek Milan | 1 | 57 | 57 | 57.00 | ||
5 | Król Josef | 1 | 56 | 56 | 56.00 | ||
6 | Jahnová Michaela | 1 | 55 | 55 | 55.00 | ||
7 | Koch Erich | 1 | 54 | 54 | 54.00 | ||
8 | Sivek Bohdan | 1 | 53 | 53 | 53.00 | ||
9 | Zbreha Franišek | 1 | 52 | 52 | 52.00 | ||
10 | Pěčka Pavel | 1 | 51 | 51 | 51.00 | ||
11 | Sapara Petr | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
12 | Krötka Aneta | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
13 | Selnik Roman | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
14 | Walach Zdeněk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
15 | Swrczyna Martin | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
16 | Štíhel Marek | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
17 | Smolka Josef | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
18 | Wrona Marek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
19 | Lipka Pavel | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
20 | Kubíček Radek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
21 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
21 | Ručkay Jiří st. | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
23 | Jemelka Michal | Lipník nad Bečvou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
23 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
23 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
26 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
26 | Laryš Miroslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
26 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
29 | Glocar Jaromír | Žichlínek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
29 | Smetana Vladimír | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
29 | Voda Jiří | Ujezd nad Lesy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
32 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
32 | Dočkal Karel | Přerov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
32 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
35 | Appl Jaroslav | Žamberk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
35 | Bodiš Ladislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
35 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
38 | Jurášek Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
38 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
38 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
41 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
41 | Krawczyk Jaromír | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
41 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
44 | Kovacs Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
44 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
44 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
47 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Pitrman Stanislav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
50 | Doležal Miroslav | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Kalok Radoslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
53 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
53 | Ručkay Jiří ml. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
53 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
56 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
56 | Sikora Marcel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
56 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
59 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
59 | Ozieranski Waldemar | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
59 | Rayskup Martin | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
62 | Czerwenka Jaroslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
62 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
66 | Köhler Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
68 | Jodlowski Svatopluk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
68 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
68 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
71 | Doležal Áda | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Kalok Miroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
71 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
71 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Vondra Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
77 | Gomela Emilián | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
77 | Krupička Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
79 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Scheier Martin | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
81 | Pikonski Vladan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
81 | Renta Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
83 | Horejc David | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
83 | Lodňan Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
83 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
86 | Chlaň Radek | Neratovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
86 | Kapec Lukáš | Leština | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
86 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
86 | Mařák Zdeněk | Brandýs nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
86 | Tammeová Veronika | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
86 | Unzeitig Kristián | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
92 | Koch Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
92 | Suchomel Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
94 | Bednář Libor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
94 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
96 | Košárek Radim | Bohumín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Mazurkiewicz Tomasz | Chocianow | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
98 | Dudek Janusz | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
98 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
98 | Zach Radek | Rychvald | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
101 | Gomelová Zuzana | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
101 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
101 | Jelínek Petr | Ďáblice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
101 | Novák Bohumír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
101 | Turský David | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
101 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
107 | Bobek Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
108 | Kohoutek Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
108 | Molinek Čestmír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
110 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
110 | Hübser Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
110 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
113 | Dubský František | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
113 | Janoušek František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
113 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
113 | Pavlík František | Březnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
113 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
118 | Figlas Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
118 | Hošek Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
120 | Kudrnáč Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
120 | Vlnas Jiří | Hostivice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
120 | Čulák Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
120 | Šinágl Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
124 | Bobková Jana | Havířov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
124 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
124 | Koudelka Jan | Veltrusy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
127 | Sýkora František | Česká Kamenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
127 | Štěrba Lumír | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
129 | Janků Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
129 | Lalík Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
131 | Barcel Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
131 | Kudrnáč Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
133 | Kudrnáč Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
133 | Růžovský Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
135 | Alló Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Beneš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Báňa K. | Jabloňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Chautur Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Chudomel Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Danyš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Dohnal Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Dubnický Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Fic Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Formánek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Gebauer Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Grill Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Hanel Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Hanel Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Heczková Marcela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Hruška Antonín | Libeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Janoud Jiří | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Jansa Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Kalok Emil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Kanaloš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Kapoun Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Klich Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Kohout Petr | Zdiby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Kostřeva Kamil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Krawczyk Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Kroupa Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Krupička Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Kurucz Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Lanc Robert | Zdiby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Langer Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Lorenc Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Majer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Majer Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Marinčak Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Ojha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Pilař Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Pščolka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Růžička Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Sedlák Miloš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Sidzina Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Studinský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Trochta Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Výleta David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Zdražila Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Šembera Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Ševčík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 |