Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 197 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
1 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
1 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
1 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
5 | NND18 | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
5 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
5 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
5 | Smolinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
9 | Hron Stanislav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
9 | Junger Tomáš | Bezděčín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
9 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
9 | Pánek Lukáš | Skřivany | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
9 | Sergei Andrev | Mladá Boleslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
9 | Táborský Roman | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
9 | Táborský Štěpán | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
16 | Barták Josef | Zdice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
16 | Hubený Petr | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
16 | Pour Jaromír | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
16 | Pour Martin | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
16 | Řehovský Michal | Sedlíkovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
16 | Šnajdr Michal | Zdice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
22 | Kubišta Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
22 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
22 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
22 | Ulvr Jakub | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
22 | Vopelák Antonín | Zdice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
22 | Živný Pavel | Zdice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
28 | Gritzer Miroslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
28 | Kaňka Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
28 | Louženský Pavel | Skřivany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
28 | Pelc Lukáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
28 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
28 | Soukup Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
28 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
35 | Holub Petr | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
35 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
35 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
35 | Záruba Pavel | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
39 | Bittner Hynek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
39 | Bittner Jakub | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
39 | Chvatík Vladimír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
39 | Císař Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
39 | Martikan Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
39 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
45 | Kurák Kristián | Machov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
45 | Mišurec Oto | Žlutava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
45 | Němcová Monika | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
45 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
45 | Valeš Daniel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
45 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
51 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
51 | Cír Václav st. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
51 | Kovaříček Ondřej | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
51 | NND15 | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
51 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
51 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
51 | Socha František | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
51 | Zach Bohumil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
59 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Fridrich Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
59 | Ježek Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Majerovič Michal | Prosečné | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Samko Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
59 | Schusser Vladimír | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
59 | Šenkýř Miloslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
67 | Folkl Pavel | Nový Bydžov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
67 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
67 | Kolín Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
67 | Ondráček David | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
67 | Rosol Viktor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
67 | Ruml Roman | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
67 | Sedlák Bohuslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
67 | Škvor Roman | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
75 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
75 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
75 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
75 | Krejčík Ondřej | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
75 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
75 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
75 | Skákal Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
75 | Vrba David | Pečky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
83 | Bašusová Romana | Mladé Buky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
83 | Folc Jaroslav | Mladé Buky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
83 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
83 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
83 | Smyček | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
83 | Smyček Vítěslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
83 | Šikýř Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
83 | Štieber Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
91 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Dohnal Šimon | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
91 | Honc František | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
91 | Hrůša Michal | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Lukeš Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
91 | Schejbal Jiří | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Dítě Josef | Smidary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
99 | Konečný Tomáš | Olomouc | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
99 | Kopta Martin | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
99 | Kraus Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
99 | Novotný Jaroslav | Smidary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
99 | Rožníček David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
99 | Rožníček Matěj | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
99 | Sklenář Petr | Broumy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
107 | Bekr Jiří | Jilemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Brusák Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
107 | Cabicar Leoš | Jilemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Chrtek Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
107 | NND20 | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
107 | Pešek Milan | Skuteč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Váňa Milan | Vystrkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Zvánovec Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
115 | Endrys Viktor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
115 | Fortelný Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
115 | Kvasnička František | Rohovládová Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
115 | Málek Petr | Chotěboř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
115 | Sisr Michal | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
115 | Smetánka Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
115 | Včelák Zdeněk | Rohovládová Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
115 | Zítka Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
123 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Cír Václav ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
123 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Kučera Filip | Jičín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Melka František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
123 | Pokorný Ondřej | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Zaněk Petr | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
131 | Drahý Michal | Valdice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
131 | Klekner Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
131 | Laryš Ondřej | Mladějov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
131 | Schovanec Pavel | Kutná Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
131 | Vereš Arpád | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
131 | Švarc Jaroslav | Kutná Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
137 | Janďourek Jiří | Kbelnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Král David | Hamry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Matějka Milan | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Plíšek | Úlibice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Radoch Libor | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
143 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Halyak Erik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
143 | Janoušek Miroslav | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Jenderka David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
143 | Kaftan Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Konečný | Jičín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
149 | Nechanický Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
149 | Pažičan Petr | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Procházka Martin ml. | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Tůma Jaromír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
149 | Tůma Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
154 | Bílek Jan | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
154 | Finke Lukáš | Mžany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
154 | NND6 | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
154 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
154 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
154 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
160 | Baxant Jan | Benátky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Blažek Roman | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Brozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Cerman Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Daněk Miroslav | Solnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Drábek Jaromír | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Frydrych Roman | Zdice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Havíř Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Heřmánek Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Hájková Eva | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Hýsek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Kadlec Rostislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Luňáček David | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Luňáček Petr | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | NND16 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | NND17 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Polzer Jan st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Potoma Pavol | Mladé Buky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Procházka Zdeněk | Ždírec nad Doubravou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Schejbal Ivan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Trnka Lukáš | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Trnka Petr | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Vacl Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Voves Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Vít Dušan | Libňatov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Zbahna Radek | Zdice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Čížek Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Řízek Miroslav | Benátky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
160 | Šlapák Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Šlapák Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
160 | Žid Jindřich | Častolovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |