Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Karlovy Vary | 918 | 0.000 | 28 | |
2 | Přeštice | 866 | 0.000 | 27 | |
3 | Pernink | 818 | 0.000 | 26 | |
4 | Petrohrad | 791 | 0.000 | 25 | |
5 | Stod | 617 | 0.000 | 24 | |
6 | Dlouhý Most | 570 | 0.000 | 23 | |
7 | Petrohrad | 553 | 0.000 | 22 | |
8 | Petrohrad | 471 | 0.000 | 21 | |
9 | Nová Farma | 302 | 0.000 | 20 | |
10 | Pernink | 294 | 0.000 | 19 | |
11 | Přeštice | 254 | 0.000 | 18 | |
12 | Karlovy Vary | 254 | 0.000 | 17 | |
13 | Dalovice | 234 | 0.000 | 16 | |
14 | Plzeň | 233 | 0.000 | 15 | |
15 | Stod | 231 | 0.000 | 14 | |
16 | Jenišov | 213 | 0.000 | 13 | |
17 | Černčice | 210 | 0.000 | 12 | |
18 | Karlovy Vary | 207 | 0.000 | 11 | |
19 | Sokolov | 183 | 0.000 | 10 | |
20 | Přeštice | 172 | 0.000 | 9 | |
21 | Vrbno | 157 | 0.000 | 8 | |
22 | Chranišov | 143 | 0.000 | 7 | |
23 | Bžany | 137 | 0.000 | 6 | |
24 | Jablonec nad Nisou | 136 | 0.000 | 5 | |
25 | Plzeň | 112 | 0.000 | 4 | |
26 | Dlouhý Most | 109 | 0.000 | 3 | |
27 | Nová Farma | 73 | 0.000 | 2 | |
28 | Chranišov | 53 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 17.07.2021 | ||||
Datum konce závodu | 18.07.2021 | ||||
Místo konání závodu | Loučky | ||||
Kraj | Karlovarský | ||||
Název závodu | Noční závody Loučky | ||||
|
|||||
Přihlášky závodníků |
|
||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 26 závodníků Majoroš Vojtěch - Karlovy Vary Bína Lukáš - Dlouhý Most Levaj Honza mladší Chodov Matouš Tlustý Sokolov Bína Libor - Dlouhý Most Kraus Pavel Jablonev nad Nisou Schubert Martin - Chranišov Vican Roman - Přeštice Kohout Vladimir Sochor Václav - Přeštice Sochor Rudolf - Petrohrad Sochor Michal - Petrohrad Sochor Martin - Petrohrad Klement Antonín - Chranišov Varadi Miroslav - Nová Farma Bártík Miloslav - Plzeň Obrfauzen Jan K.Vary Mach Václav - Pernink Lévai Jan st. - Karlovy Vary Mackura Zdeněk - Pernink Půta Jiří - Plzeň Charvát Lukáš - Černčice Záhora Petr - Bžany Cingroš Roman - Stod Lévai Josef - Karlovy Vary Spiler Karel Stod | ||||
|
|||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||
Způsob losování závodních míst | Vyčká | ||||
Typ závodu |
|
||||
Závod pro |
|
||||
Startovné |
|
||||
|
|||||
Povolené nástrahy | Podle rybářského řádu | ||||
Zakázané nástrahy | Patentky | ||||
Krmení |
|
||||
Chytá se na |
|
||||
Typ revíru |
|
||||
Osádka ryb | Kapr, lin, cejn, amur, a bílá ryba | ||||
Bodování | 1cm,to bod | ||||
Ocenění pro vítěze | Televize, telefon, a různé ceny +Poháry. | ||||
|
|||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno, bude i točené pivko | ||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Josef Munzer |
||||
Pořadatel |
Název: Josef Munzer Email: choze2710@gmail.com Telefon: 605444125 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.