Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Černčice | 298 | 0.000 | 30 | |
2 | Nová Role | 202 | 0.000 | 29 | |
3 | Petrohrad | 146 | 0.000 | 28 | |
4 | Sokolov | 98 | 0.000 | 27 | |
5 | Stod | 92 | 0.000 | 26 | |
6 | Perštejn | 80 | 0.000 | 25 | |
7 | Louny | 55 | 0.000 | 24 | |
7 | Pernink | 55 | 0.000 | 24 | |
8 | Zbiroh | 46 | 0.000 | 22 | |
9 | Plzeň | 30 | 0.000 | 21 | |
10 | Bžany | 29 | 0.000 | 20 | |
11 | Klášterec nad Ohří | 22 | 0.000 | 19 | |
12 | Teplice | 21 | 0.000 | 18 | |
13 | Nové Sedlo | 0 | 0.000 | 17 | |
14 | Vlčí | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Pernink | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Hostivice | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Dalovice | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Rotava | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Chranišov | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Klášterec nad Ohří | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Karlovy Vary | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Horní Slavkov | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Karlovy Vary | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Bílina | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Přeštice | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Habartov | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Kolešov | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Chrášťany | 0 | 0.000 | 1 | |
14 | Petrohrad | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 26.07.2020 | |||
Datum konce závodu | 26.07.2020 | |||
Místo konání závodu | Loučky OBSAZENO | |||
Kraj | Karlovarský | |||
Název závodu | Loučky OBSAZENO | |||
|
||||
Přihlášky závodníků |
|
|||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 35 závodníků Šebo Jiří - Klášterec nad Ohří Dičko David - Klášterec nad Ohří Mackura Zdeněk - Pernink Mach Václav - Pernink Bartoň František - Klášterec nad Ohří Králíček Jiří - Nová Role Bauer František - Karlovy Vary Povolný Zdeněk - Karlovy Vary Pekárek Stanislav - Louny Sochor Rudolf - Petrohrad Sochor Michal - Petrohrad Klement Antonín - Chranišov Ečer Karel - Horní Slavkov Porazík Václav - Kolešov Přibyl Milan - Chrášťany Zeman Vojtěch st. - Hostivice Slezák Tomáš - Sokolov Půta Jiří - Plzeň Horálek Miroslav - Habartov Seidl Jan - Zbiroh Vican Roman - Přeštice Kohout Vladislav st. - Vlčí Sochor Václav - Přeštice Cais Vlastimil - Plzeň Cingroš Roman - Stod Spiller Karel - Stod Lévai Josef - Karlovy Vary Lévai Jan st. - Karlovy Vary Hložek František - Bílina Münzer Josef - Nové Sedlo Charvát Lukáš - Černčice Svědínek Zdeněk - Teplice Záhora Petr - Bžany Perout Josef - Perštejn Ševčík Petr - Louny | |||
|
||||
Časový harmonogram závodu |
|
|||
Typ závodu |
|
|||
Závod pro |
|
|||
Startovné |
|
|||
|
||||
Povolené nástrahy | Chytá se podle rybářského řadu. Zákaz chytání na patentku. | |||
Zakázané nástrahy | Patentka | |||
Krmení |
|
|||
Chytá se na |
|
|||
Osádka ryb | Kapr, karas, plotice, cejn, jeseter. | |||
Bodování | Co centimetr to bod | |||
Ocenění pro vítěze | Poháry naporcovane masíčko | |||
|
||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Bez občerstvení, jenom pivko a limo | |||
Pořadatel |
WWW: Munzer josef Email: josefmunzer@seznam.cz Telefon: 605444125 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.