| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 |
Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2019 - 31.12.2019
Pořadí | Jméno týmu | Jméno závodníka | Body | Jméno druhého závodníka | Body | Jméno třetího závodníka | Body | Celkové body týmu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vysočina team | Jirásek Petr | 1 | Doležán Vladimír | 6 | Musílek Petr | 24 | 31 |
2. | Hungerfish team | Štarman Jiří | 10 | Kopa Stanislav | 10 | Chvála Jan | 12 | 32 |
3. | Poseidon fishing club Opočno | Vašíček Zdeněk | 5 | Hladík Tomáš | 13 | Brodský Michal | 35 | 53 |
4. | Středočeši fishing team MAVER | Dydňanský Roman | 14 | Havlíček Stanislav | 16 | Smítka Radek | 29 | 59 |
5. | Veteráni | Kondras Přemysl | 20 | Syrůček Stanislav | 30 | Vrba Tomáš | 38 | 88 |
6. | Jizera 24 | Zeman Luboš | 9 | Man Bohuslav | 41 | Stuchlík Jiří | 55 | 105 |
7. | Rebels team | Charvát Lukáš | 34 | Porazík Václav | 44 | Váňa Tomáš | 47 | 125 |
8. | Pohoda team | Hos Martin | 37 | Ondráček Kamil | 45 | Unzeitig Bohuslav | 48 | 130 |
9. | Novotňáci | Novotný Jiří | 27 | Novotná Pavlína | 49 | Novotný Petr | 56 | 132 |
10. | J.D.J. Fish Team | Krobot Jiří | 40 | Mačo Jiří | 51 | Říčař David | 71 | 162 |
11. | Black Fish team | Poslušný Josef | 53 | Vlček Petr | 72 | Novák Zdeněk | 72 | 197 |
12. | Starší a neklidní | Řehák Václav | 69 | Kadlec František | 78 | Hencel Jiří | 82 | 229 |
Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.
Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů
- Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku
Jméno týmu | Jméno závodníka | Body | Jméno druhého závodníka | Body | Jméno třetího závodníka | Body | Celkové body týmu |
---|
Soupisky jednotlivých týmů
Black Fish team | |
---|---|
Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí |
Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí |
Šabata Jiří Kapitán | Svatý Mikuláš |
Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí |
Vlček Petr | Častolovice |
Hungerfish team | |
---|---|
Chvála Jan | Sezemice |
Chvála Petr Kapitán | Sezemice |
Chválová Lubica | Sezemice |
Kopa Stanislav | Moravičany |
Šrámek Patrik | Opočínek |
Šrámek Petr | Opočínek |
Štarman Jiří | Staré Jesenčany |
J.D.J. Fish Team | |
---|---|
Krobot Jiří | Dolní Čermná |
Mačo Jiří Kapitán | Slatina nad Zdobnicí |
Říčař David | Zdelov |
Jizera 24 | |
---|---|
Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší |
Stuchlík Jiří | Nová Paka |
Vojtěch Václav Kapitán | Mlázovice |
Zeman Luboš | Semily |
Novotňáci | |
---|---|
Novotná Jaroslava | Zámrsk |
Novotná Lenka | Zámrsk |
Novotná Pavlína | Zámrsk |
Novotný Jiří Kapitán | Zámrsk |
Novotný Petr | Zámrsk |
Pohoda team | |
---|---|
Hos Martin | Otín |
Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou |
Pavelka Josef | Třebíč |
Rambousek Stanislav | Třebíč |
Unzeitig Bohuslav Kapitán | Žďár nad Sázavou |
Poseidon fishing club Opočno | |
---|---|
Brodský Michal | Hradec Králové |
Dvořák Oldřich | Mělčany |
Hladík Tomáš | Dobruška |
Vašíček Zdeněk Kapitán | Opočno |
Rebels team | |
---|---|
Dědík Vladimír | Bašť |
Charvát Lukáš | Černčice |
Porazík Václav | Kolešov |
Váňa Tomáš Kapitán | Zlosyň |
Starší a neklidní | |
---|---|
Hencel Jiří | Police nad Metují |
Kadlec František | Zlíč |
Pásler Vlastimil | Spyta |
Řehák Václav Kapitán | Police nad Metují |
Středočeši fishing team MAVER | |
---|---|
Benda Pavel | Mělník |
Černý Jiří | Úvaly |
Dydňanský Roman | Vrbno |
Havlíček Stanislav | Mělník |
Kubát Jiří | Úvaly |
Smítka Radek Kapitán | Bolina |
Veteráni | |
---|---|
Kondras Přemysl | Pardubice |
Staněk Václav | Hradec Králové |
Syrůček Stanislav Kapitán | Dražkovice |
Vrba Tomáš | Svítkov |
Vysočina team | |
---|---|
Doležán Nikola | Chotěboř |
Doležán Vladimír | Chotěboř |
Jirásek Petr Kapitán | Chotěboř |
Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou |
Musílek Petr | Chotěboř |