Závody
Poř. | Jména | Města | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec | 11 | 0.000 | 26 | |
2 | Dublovice Jindřichův Hradec | 11 | 0.000 | 24 | |
3 | Pravonín Týnec nad Sázavou | 11 | 0.000 | 22 | |
4 | České Budějovice Nová Ves u Českých Budějovic | 7 | 0.000 | 20 | |
5 | Ústrašín Pelhřimov | 6 | 0.000 | 18 | |
6 | Ústrašín Vilémov | 6 | 0.000 | 16 | |
7 | Ratboř Horní Heřmanice | 5 | 0.000 | 14 | |
8 | Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec | 4 | 0.000 | 12 | |
9 | Krchleby Krchleby | 4 | 0.000 | 10 | |
10 | Sedlčany Sedlčany | 3 | 0.000 | 8 | |
11 | Onomyšl Uhlířské Janovice | 2 | 0.000 | 6 | |
12 | Bohouňovice Bohouňovice | 2 | 0.000 | 4 | |
13 | Zbraslavice Zbraslavice | 2 | 0.000 | 2 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (4) |
Celkové hodnocení | (4.6) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 26.09.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Zdislavice | ||||||||
Kraj | Středočeský | ||||||||
Název závodu | 2. Memoriál Karla Kovandy | ||||||||
Název vodní plochy | koupaliště | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | uvolnilo se místo pro dvojici | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 14 závodníků Tošer Jaroslav ml. - Ústrašín,Jonáš Petr Mojžíš Lukáš - České Budějovice,Matějka Václav - N Belušiaková Vendulka,Černý Jindřich ml. - Jindřich Mrázek Petr - Velká Hraštice,Číž Luboš - Jindřichů Drápal Vlastimil,Belušiak Ladislav - Jindřichův Hr Kaňák Petr - Bohouňovice-Hanzl Vojtěch-Bohuňovice Hodíková Jiřina - Hodík Miroslav - Sedlčany Klečák Miloslav - Onomyšl,Mokrý Jan - Uhlířské Jan Zrnová Jitka - Benešov-Bertok Milan - Dublovice Vrtiška Vojtěch ,Kolařík Jan-Mladá Vožice Hurt Martin ,Tejnecký Miroslav - Zbraslavice Tošer Jaroslav - Ústrašín,Slavík Alexej - Vilémov Turský Jindřich - Krchleby,Turský David - Krchleby Cablk Jan - Pravonín,Semerád Vladislav - Týnec nad | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | poctivé kuličky pro oba poločasy ,losuje pouze jeden člen týmu na 1. a 2. poločas,2.člen týmu obsadí stanoviště dle losu 1-22,2-21,3-20,4-19,5-18,6-17,7-16,8-23,9-30,10-29,11-28,12-27,13-26,14-25,15-24 pro regulérnost soutěže - POZOR možná úprava pozic dle počtu přihlášených týmů | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | zakázána patentka,rybička a její části a nevařené luštěniny | ||||||||
Zakázané nástrahy | patentka,rybička a její části a nevařené luštěniny | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | hrouzek,ouklej,plotice,cejn,karas,kapr,amur,okoun | ||||||||
Bodování | vážíme 1g -1 bod , | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1.místo putovní pohár s nutností startu na dalším ročníku, 1.-3.místo poháry, ceny do 5. místa , medaile pro vítěze sektoru A1, B1, A2, B2,ceny (spacáky,obaly na pruty.brašny,plavačková oka,podběrákové tyče) vítěz sektoru -největší hmotnost úlovků za poločas,celkový vítěz - součet hmotností obou soutěžících za celý závod | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | povinná výbava podběrák,pean a dostatečně velký vezírek, občerstvení zajištěno po celou dobu závodu, možný příjezd již v pátek od 17,00hodin-nutno předem oznámit z důvodu zabezpečení občerstvení (VEČER TOČENÉ PIVO A KRKOVICE NA GRILU) | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: volejovky |
||||||||
Pořadatel |
Název: team volejovky Email: teamvolejovky@seznam.cz Telefon: 736523055 |