Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hodějovice | 767 | 0.000 | 32 | |
2 | Žďár nad Sázavou | 668 | 0.000 | 31 | |
3 | Žďár nad Sázavou | 591 | 0.000 | 30 | |
4 | Moravské Budějovice | 567 | 0.000 | 29 | |
5 | Otín | 549 | 0.000 | 28 | |
6 | Pokřikov | 547 | 0.000 | 27 | |
7 | Jaroměřice nad Rokytnou | 513 | 0.000 | 26 | |
8 | Havlíčkův Brod | 459 | 0.000 | 25 | |
9 | Třebíč | 454 | 0.000 | 24 | |
10 | Přibyslav | 435 | 0.000 | 23 | |
11 | Pokojov | 421 | 0.000 | 22 | |
12 | Žďár nad Sázavou | 368 | 0.000 | 21 | |
13 | Žďár nad Sázavou | 351 | 0.000 | 20 | |
14 | Dolní Sokolovec | 310 | 0.000 | 19 | |
15 | Vilémov | 304 | 0.000 | 18 | |
16 | Žďár nad Sázavou | 279 | 0.000 | 17 | |
17 | Benešov | 264 | 0.000 | 16 | |
18 | Žďár nad Sázavou | 249 | 0.000 | 15 | |
19 | Blatnice | 242 | 0.000 | 14 | |
20 | Telč | 228 | 0.000 | 13 | |
21 | Jaroměřice nad Rokytnou | 176 | 0.000 | 12 | |
22 | Svatý Mikuláš | 142 | 0.000 | 11 | |
23 | Lípa | 142 | 0.000 | 10 | |
24 | Uhlířské Janovice | 132 | 0.000 | 9 | |
25 | Libice nad Doubravou | 124 | 0.000 | 8 | |
26 | Ústrašín | 117 | 0.000 | 7 | |
27 | Týnec nad Sázavou | 104 | 0.000 | 6 | |
28 | Třebíč | 103 | 0.000 | 5 | |
29 | Pokojov | 100 | 0.000 | 4 | |
30 | Onomyšl | 96 | 0.000 | 3 | |
31 | Lučice | 68 | 0.000 | 2 | |
32 | Pelhřimov | 39 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.05.2022 | ||||||
Místo konání závodu | Hubertka | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | Rybářské závody na Hubertce | ||||||
|
|||||||
Popis cesty | Na trase mezi Havl.Brodem a Jihlavou | ||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 33 závodníků Hapák Jurij - Žďár nad Sázavou Rambousek Jaroslav - Třebíč Hos Martin - Otín Šabatka Jiří - Svatý Mikuláš Vařák Jiří - Pokojov Cvak Jaroslav - Pokojov Sobotka Petr - Žďár nad Sázavou Tošer Jaroslav - Ústrašín Janáčková Jaroslava - Havlíčkova Borová Bořilová Pavla - Počátky Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Semerád Vladislav - Týnec nad Sázavou Černý Jan - Pardubice Křen Jan - Telč Šmahel Jiří - Pokřikov Černý Jan - Pardubice Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Soukup Ivo - Třebíč Vojáček Milan - Lípa Vojáček Zdeněk - Vilémov Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Zavacký Radek - Jaroměřice nad Rokytnou Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou Prchal Jan - Lučice Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Sobotka Jiří - Sobětuchy Zrnová Jitka - Benešov Polívka Martin - Ždírec nad Doubravou Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Na každý poločas zvlášť | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr, lín, amur, pstruh, bílá ryba... | ||||||
Bodování | Všechny druhy ryb (cm=bod), kromě bílé ( 3body) | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry, diplomy, věcné ceny. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Každý svůj vezírek! | ||||||
Pořadatel |
Email: Hedvabnicka@seznam.cz Telefon: 602607068 |