Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Karlovy Vary | 325 | 0.000 | 26 | |
2 | Roudnice nad Labem | 225 | 0.000 | 25 | |
3 | Jenišov | 176 | 0.000 | 24 | |
4 | Ostrov | 111 | 0.000 | 23 | |
5 | Pernink | 108 | 0.000 | 22 | |
6 | Stod | 99 | 0.000 | 21 | |
7 | Ostrov | 95 | 0.000 | 20 | |
8 | Perštejn | 94 | 0.000 | 19 | |
9 | Lovosice | 93 | 0.000 | 18 | |
10 | Karlovy Vary | 91 | 0.000 | 17 | |
11 | Ostrov | 88 | 0.000 | 16 | |
12 | Louny | 74 | 0.000 | 15 | |
13 | Ostrov | 46 | 0.000 | 14 | |
14 | Kolešov | 45 | 0.000 | 13 | |
15 | Karlovy Vary | 37 | 0.000 | 12 | |
16 | Pernink | 37 | 0.000 | 11 | |
17 | Bžany | 37 | 0.000 | 10 | |
18 | Rotava | 37 | 0.000 | 9 | |
19 | Stod | 35 | 0.000 | 8 | |
20 | Klášterec nad Ohří | 34 | 0.000 | 7 | |
21 | Nové Sedlo | 4 | 0.000 | 6 | |
22 | Teplice | 2 | 0.000 | 5 | |
23 | Otovice | 0 | 0.000 | 1 | |
23 | Dalovice | 0 | 0.000 | 1 | |
23 | Chranišov | 0 | 0.000 | 1 | |
23 | Horní Slavkov | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 28.09.2020 | ||||
Datum konce závodu | 28.09.2020 | ||||
Místo konání závodu | Loučky. OBSAZENO | ||||
Kraj | Karlovarský | ||||
Název závodu | Loučky | ||||
|
|||||
Přihlášky závodníků |
|
||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 34 závodníků Charvát Lukáš - Černčice Jarcyc Vasil Cheb Strnad Lukáš mlad.Mariánské Lázně Strnad Jakub - Cheb Mackura Zdeněk - Pernink Perout Josef - Perštejn Novak Petr ostrov Pirič Pavel - Ostrov Sütto Petr - Ostrov Svědínek Zdeněk - Teplice Záhora Petr - Bžany Cingroš Roman - Stod Mach Václav - Pernink Pešek Matěj - Zdeslav Pešek Michal st. - Řeřichy Pešek Jiří - Řeřichy Hložek František - Bílina Vydra Martin - Ostrov Bártík Miloslav - Plzeň Cingroš Jakub - Stod Motl František - Bečov Münzer Josef - Nové Sedlo Hrdlička Jaroslav - Mariánské Lázně Šedivý Jiří st. - Nýřany Spiller Karel - Stod Ečer Karel - Horní Slavkov Povolný Zdeněk - Karlovy Vary Bauer František - Karlovy Vary Klein Jiří - Otovice Klement Antonín - Chranišov Půta Jiří - Plzeň Sochor Václav - Přeštice Slezák Tomáš - Sokolov Kohout Vlsdislav- Přeštice | ||||
|
|||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||
Časový harmonogram vícedenních či 24. hodinových apod. Vyplňte. | |||||
Způsob losování závodních míst | Losujeme víčka | ||||
Typ závodu |
|
||||
Závod pro |
|
||||
Startovné |
|
||||
|
|||||
Povolené nástrahy | Podle rybářského řádu | ||||
Zakázané nástrahy | Patentky | ||||
Krmení |
|
||||
Chytá se na |
|
||||
Typ revíru |
|
||||
Osádka ryb | Kapr, karas, plotice, cejn, jeseter, lin, amur | ||||
Bodování | Co 1cm to bod | ||||
Ocenění pro vítěze | Hrajeme o porcováne masičko | ||||
|
|||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Zákaz děličky, pruty bez oček |