Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 101 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasalík Petr | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
2 | Kapica Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
3 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
3 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Švub Dominik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
6 | Poddaný Stanislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
7 | Němec Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
8 | Kiša Vojtěch | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
9 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
9 | Tesař Lukáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
11 | Biedermann František | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
11 | Viskup Dušan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
13 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
14 | Švub Richard | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
15 | Bieleš Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
15 | Michálek Jaromír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
17 | Červinka Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
18 | Hois Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
18 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
20 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
20 | Píša Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
22 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
23 | Jahn Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
23 | Šrytr Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
25 | Seman Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
25 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
27 | Bemer Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
27 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
27 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
27 | Nikel Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
27 | Šustala Pavel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
32 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
33 | Blahut Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
33 | Ciendala Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
33 | Glet Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
33 | Holba Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
33 | Hurník Čeněk | Mariánské Hory | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
33 | Troszok Rudolf | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
33 | Vícha Zbyněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
40 | Peprník David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
40 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
42 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
42 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
42 | Šimek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
45 | Hora Přemysl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
45 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
47 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
48 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
49 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
49 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
49 | Zámrský Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
52 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
52 | Volšík Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
54 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
54 | Šimek Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
56 | Koza Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
56 | Polkoráb Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
56 | Tomšů Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
59 | Demel Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
59 | Havlíček Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
59 | Trojek Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
62 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
62 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
62 | Podhorný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
65 | Adámek Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Bieleš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Chytřinský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Ciml David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Demel Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Dušek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Hník Petr | Velký Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Hon Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Hubáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Koloušek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Konvalina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Kuřátko Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Lichý Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Maleňák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Malý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Mutina Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Málek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Novotný Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Omelka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Ondruch Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Patík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Poledník Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Purmenský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
65 | Robenek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Ručka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Schauer Martin | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Simeonov Jasen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Stejskal Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Tomšů David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Tomšů Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Winter Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Šafarčík Roland | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Šejda Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |