Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 67 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
2 | Bureš Matěj | Skuteč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
3 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
4 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
5 | Březina Michal | Skuteč | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
6 | Jílek Petr st. | Polička | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
7 | Žák František | Chrast | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
8 | Domanja Vojtěch | Roztoky | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
9 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
10 | Tesař Jan | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
11 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
12 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Havrda Adam | Náchod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
14 | Přibyl Tadeáš | Jihlava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
16 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
17 | Jaša Vlastimil | Velké Meziříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
17 | Jílek Milan | Polička | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
19 | Popílka Zdeněk | Rosice u Chrasti | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
20 | Doubek Filip | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
21 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
22 | Teplý Jiří | Polička | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
23 | Růžička David | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
24 | Doležal Lukáš | Žďárec u Skutče | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
24 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
26 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
27 | Slabý Jiří | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
28 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
29 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
30 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
31 | Hrudička Tomáš | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
32 | Bureš Libor | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
32 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
34 | Schauer Martin | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
34 | Škurek David | Šumperk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
36 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
36 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
36 | Urban David | Opatovice nad Labem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
39 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
39 | Štěpán Ondřej | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
41 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
41 | Míka Jan | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
41 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
44 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
44 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
46 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
47 | Pázler Jiří | Dolní Přím | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
47 | Vilímec Radovan | Jezernice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
49 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
50 | Bednář Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
50 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
52 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
53 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
53 | John Roman | Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
55 | Brož Daniel | Trnava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
55 | Vysocký Petr | Choltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
57 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
57 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
59 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
60 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
61 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
62 | Brož Štěpán | Trnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
62 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
62 | Kadlec Martin | Dětenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
62 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
62 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
62 | Rada Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |