Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 57 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
2 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
3 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
4 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
5 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
5 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
7 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
7 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
9 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
10 | Pazderka Luboš | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
11 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
12 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
13 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
13 | Jelínek Petr | Ďáblice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
15 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
16 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
16 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
16 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
16 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
20 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
20 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
22 | Zub Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
23 | Švengr Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
24 | Kusička Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
25 | Voda Jiří | Ujezd nad Lesy | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
26 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
26 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Koričanský Filip | Jásenná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
30 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
30 | Měšťan Jan | Šárovcova Lhota | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
30 | Remenár Josef | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
33 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
34 | Klouček Bohuslav | Smrček | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
34 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
37 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
37 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
37 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
37 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
41 | Hauke Rudolf | Mostek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
41 | Jakl Jiří | Třebnouševes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
41 | Pacholátko Richard | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
41 | Polák Miroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
45 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Novotný Radek | Staré Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
47 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
48 | Bieleš Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
48 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
50 | Miller Vladimír | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
50 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
52 | Búry Tomáš | Benátky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
52 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
52 | Payma Petr | Úpice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
55 | Hlušička Matouš | Nechanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
56 | Voda Jiří | Újezd nad Lesy | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
56 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |