Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 52 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
2 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
3 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
4 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
4 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
6 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
7 | Vybíral Karel | Semily | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
8 | Havel Ondřej | Častolovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
9 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
10 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
12 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
13 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
13 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
13 | Pánek Jan | Nučice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
13 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
13 | Štěpánek Roman | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
18 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
18 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
20 | Koloušek David | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
21 | Jůza Miroslav | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
21 | Remenár Josef | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
23 | Kleček Martin | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
24 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
25 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
25 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
25 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
28 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Kareš Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
29 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
31 | Chrz Jan | Poděbrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
32 | Pánek Pavel | Poděbrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
33 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
34 | Kolarovský Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
34 | Mrština Vít | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
36 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
36 | Koričanský Filip | Jásenná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
36 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
39 | Brodský Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Kolarovský Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
41 | Holásek Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
41 | Procházka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
41 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
44 | Prokop Václav | Jaroměř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
45 | Procházka Karel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
46 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
47 | Hauke Rudolf | Mostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Kalista Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Krump Roman | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Pivovarský Daniel | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Poláček Dominik | Černožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Richter Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 |