Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 66 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavík Matěj | Choceň | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
2 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
3 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
4 | Bílý Samuel | Rakovník | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
4 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
6 | Netrval Marek | České Budějovice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
7 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
8 | Vychytil Prokop | Choceň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
9 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
10 | Franče Pavel | Křivoklát | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
10 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
12 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
12 | Vojtěch Marek | Vlašim | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
14 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
14 | Feik Adam | Tábor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
14 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
17 | Prokop Jan | Jeníkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
18 | Chlubna David | Mimoň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
18 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
20 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
20 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
22 | Beneš Adam | Mladá Boleslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
22 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
22 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
25 | Ziegelheim Jan | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Hejda Filip | Rakovník | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
26 | Kovář Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
26 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Cimburek František ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
29 | Volprecht Tadeáš | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
29 | Vítek Václav | Mimoň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
32 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
32 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Humaj Maxim | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
35 | Bohuněk Jiří | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
35 | Svejkovský Jakub | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
37 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
37 | Pšenička Josef | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
37 | Svoboda Lukáš | Stráž pod Ralskem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
40 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
40 | Greňo Peter | Slovensko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
40 | Kokoška Jindřich | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
43 | Bača Adam | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
43 | Pakandl Dominik | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
46 | Podsedník Karel | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
46 | Ziegelheim Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
46 | Šedivý Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
49 | Berak Lukáš | Slovensko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
49 | Hájek Matouš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
49 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
49 | Střešinka Jakub | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
49 | Šolc Daniel | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
54 | Kettner Petr | Mělník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
54 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
54 | Čapek Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
57 | Humaj Damian | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
57 | Kadleček Lukáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
59 | Holejšovský Tomáš ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
59 | Ulrych Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
61 | Březina Richard | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
61 | Cimburek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
61 | Franz Martin | Chabařovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
61 | Vlášek Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
61 | Zapadlo Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
61 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |