Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
2 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
3 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
4 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
6 | Zejbrdlich Jakub ml. | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
7 | Málek Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
8 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
9 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
11 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
12 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
13 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
14 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
15 | Feik Adam | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
16 | Fišer Jan | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
17 | Jech František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
18 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
19 | Koníř Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
20 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
21 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
21 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
23 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
24 | Jirkovský Jan | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
24 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
26 | Prokop Jan | Jeníkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
27 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
27 | Vítek Václav | Mimoň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
29 | Pleskot Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
30 | Gigal Vojtěch | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
30 | Volprecht Tadeáš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
32 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
33 | Charvát Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Dujsík Zbyněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Jeřábek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
33 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Vlček Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |