Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dřenice | 4 | 1191.000 | 16 | |
2 | Třesovice | 6 | 1031.000 | 15 | |
3 | Staré Jesenčany | 6 | 1001.000 | 14 | |
4 | Staré Jesenčany | 10 | 871.000 | 13 | |
5 | Plotiště nad Labem | 13 | 704.000 | 12 | |
6 | Dražkovice | 13 | 591.000 | 11 | |
7 | Sezemice | 14 | 573.000 | 10 | |
8 | Lanškroun | 17 | 599.000 | 9 | |
9 | Zámrsk | 18 | 523.000 | 8 | |
10 | Opočínek | 20 | 436.000 | 7 | |
11 | Sezemice | 20 | 399.000 | 6 | |
12 | Choceň | 23 | 365.000 | 5 | |
13 | Sezemice | 25 | 343.000 | 4 | |
14 | Čankovice | 25 | 286.000 | 3 | |
15 | Zámrsk | 29 | 236.000 | 2 | |
16 | Mikulovice | 29 | 228.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 1 příspěvek
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 12.10.2019 | ||||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 2.ROČNÍK | ||||||||
Minulé závody | 17.11.2018 - Dřenice - Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 1.ROČNÍK | ||||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 19 závodníků Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Chválová Lubica - Sezemice Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Pánek Vít - Sezemice Dydňanský Roman - Vrbno Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun Šrámek Petr - Opočínek Blaščík Petr - Staré Jesenčany Trnka Aleš - Třesovice Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Taichner Radek - Mikulovice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Syrůček Stanislav - Dražkovice Provazník Michal - Dřenice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín a Karas = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!!SEKTOROVÉ BODOVÁNÍ. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry a nějaka hotovost. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!! | ||||||||
Pořadatel |
Název: Syrůček Standa a Chvála Petr 728018656 Telefon: 608652797 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.