Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 29 termínů závodů
V minulosti zadáno 6056 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Staré Jesenčany
2650.00022
2
Bolina
9201.00021
3
Plotiště nad Labem
9.5181.00020
4
Opočínek
12198.00019
5
Dřenice
13.5158.00018
6
Slatiňany
19151.00017
7
Sezemice
19102.00016
8
Třesovice
20.5150.00015
9
Ústrašín
20.5101.00014
10
Zámrsk
2174.00013
11
Mělník
21.572.00012
12
Vrbno
22120.00011
13
Sezemice
2283.00010
14
Jindřichův Hradec
23.5101.0009
15
Zámrsk
25100.0008
16
Sezemice
3250.0007
16
Jindřichův Hradec
3250.0007
18
Humpolec
33.519.0005
19
Dražkovice
34.510.0004
20
Vilémov
36.51.0003
21
Řestoky
380.0001
21
Mikulovice
380.0001


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 3 příspěvky

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(5)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(5)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 17.11.2018
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 1.ROČNÍK
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06 30
Možno předem na telefonu 608652797
Omezený počet míst, registrace předem.30ZÁVODNÍKU.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 25 závodníků

Svatoš Petr - Budislav
Goncearenco Roman - Humpolec
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Smítka Radek - Bolina
Mitas Luděk - Jindřichův Hradec
Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec
Pánek Vít - Sezemice
Slavík Alexej - Vilémov
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Trnka Aleš - Třesovice
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Šrámek Petr - Opočínek
Žemlička Radek - Slatiňany
Dang Tomáš - Řestoky
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Benda Pavel - Mělník
Dydňanský Roman - Vrbno
Taichner Radek - Mikulovice
Provazník Michal - Dřenice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
  DLE POČASÍ BUDE ZÁVOD ZKRÁCEN!!!!!!!!!!!
Způsob losování závodních míst Ruličky
Typ závodu
Plavaná
Jiné: POUZE DĚLIČKY!!!!!!! max délka 13 m.
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA.
Krmení
Povoleno
krmení povoleno pouze červem, kukuřicí a pšenice.Zákaz používaní jakýchkoliv pojiv, lepidel.ZÁKAZ POUŽÍVANÍ PATENTEK!!!!!!!!!!!!KALÍŠKOVÁNÍ POVOLENO. krmení 15 minut před zahájením závodu
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba
Bodování Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín a Karas = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!!SEKTOROVÉ BODOVÁNÍ.
Ocenění pro vítěze 3 poháry a nějaka hotovost.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!!
Pořadatel Název: Syrůček Standa a Chvála Petr 728018656
Telefon: 608652797

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.