Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 39 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
2 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
3 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
4 | Bieleš Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
5 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
6 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
7 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
8 | Šrytr Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
9 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
10 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
10 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
12 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
13 | Peprník David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
13 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
15 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
15 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
15 | Šimek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
18 | Hora Přemysl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
18 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
20 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
21 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
22 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
22 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
24 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
25 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
25 | Šimek Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
27 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
28 | Bieleš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Dušek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
28 | Hník Petr | Velký Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
28 | Koloušek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Konvalina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
28 | Kuřátko Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Malý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Marková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
28 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
28 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |