Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 81 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ungr Vojtěch | 2 | 90 | 90 | 45.00 | ||
2 | Heimlich Roman | 2 | 80 | 80 | 40.00 | ||
3 | Bureš Jan | 2 | 78 | 78 | 39.00 | ||
4 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
5 | Krsek Michal | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
6 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
7 | Pešek Antonín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
8 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
9 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
10 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
11 | Adam Tomáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
11 | Jůna Petr | Praha | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
13 | Glaesner Tomáš | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
14 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
15 | Hartman Roman | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
16 | Chlumský David | Senohraby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
16 | Gračka Radek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
18 | Haršány Tomáš | Planá nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
18 | Hátle Roman | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
20 | Divácký Aleš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
21 | Drož Martin | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
21 | Koláček Ondřej | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
21 | Kolář Jan | Chotěboř | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
24 | Starýchfojtů Tomáš | Dolní Rožínka | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
25 | Macka Marek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
25 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
27 | Budík Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
27 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
29 | Mikulka Milan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
29 | Paur Miloš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
31 | Wittner Jan st. | České Budějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
31 | Šenkýř Milan | Vír | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
33 | Granát Ondřej | Chomutov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
33 | Šrámek Tomáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
35 | Hruška Vladimír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
36 | Marek Zdeněk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
36 | Vlk Martin st. | Strakonice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
38 | Martínek Aleš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
39 | Jankůj Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
39 | Rutová Tereza | Senohraby | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
41 | Adam František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
42 | Pavlacký Vít | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
42 | Sklenář Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
44 | Martinec Patrik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
44 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
46 | Slaninka Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
46 | Slavík Igor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
46 | Šindelář Vít | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
49 | Langer Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
50 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
50 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
52 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
52 | Stupka Lukáš | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
54 | Lahký Ivan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
54 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
56 | Marková Štěpánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
57 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
58 | Ostatek Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
58 | Svašek Radek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
60 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Pohronský Heinrich | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
62 | Jeremin Oleg | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
62 | Čermáková Karolína | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
64 | Marková Eliška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
64 | Šnek Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
66 | Vlček Roman | Hašov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
67 | Svašek Čeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
67 | Čermák Bohumil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
69 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Singer Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
71 | Koudela Lubomír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
71 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
73 | Buchtela Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
73 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
75 | Horych Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
75 | Vosmík Michal | Mělník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
77 | Čech Aleš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
77 | Ďurček Jozef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
79 | Kasan Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
80 | Buchtela Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
80 | Čechová Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 |