Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ungr Vojtěch | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
2 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
3 | Chlumský David | Senohraby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
4 | Hátle Roman | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
5 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
6 | Bureš Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
7 | Drož Martin | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
8 | Heimlich Roman | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
9 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
10 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
11 | Paur Miloš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
12 | Wittner Jan st. | České Budějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Granát Ondřej | Chomutov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Hruška Vladimír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
15 | Vlk Martin st. | Strakonice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Martínek Aleš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
17 | Rutová Tereza | Senohraby | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
18 | Jůna Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
19 | Pavlacký Vít | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
20 | Martinec Patrik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
21 | Slaninka Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
22 | Langer Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
23 | Krsek Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
24 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
25 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
27 | Glaesner Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
28 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
29 | Svašek Radek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
30 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
31 | Jeremin Oleg | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
32 | Šnek Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
33 | Kolář Jan | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
34 | Svašek Čeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
35 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
36 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
37 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
38 | Vosmík Michal | Mělník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
39 | Čech Aleš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
40 | Šindelář Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
41 | Čechová Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 |