Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 85 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chlumský David | Senohraby | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
2 | Chyba Pavel | Jaroměř | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
3 | Kouba František | České Budějovice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
4 | Starýchfojtů Tomáš | Dolní Rožínka | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
5 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
5 | Ungr Vojtěch | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
7 | Hladík Milan | České Budějovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
8 | Hosenseidl Miloslav | České Budějovice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
8 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
10 | Šram Jaromír | České Budějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
11 | Macka Marek | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
12 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
13 | Vach Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
14 | Huček Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
14 | Krátký Václav | České Budějovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
16 | Čutka Miloslav | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
17 | Melnar Michal | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
18 | Pešek Antonín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
18 | Vlk Martin ml. | Strakonice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
20 | Rutová Tereza | Senohraby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
21 | Divácký Aleš | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
21 | Šenkýř Miloslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
23 | Granát Ondřej | Chomutov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
23 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
23 | Pěnčík Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
26 | Adam Tomáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
27 | Jahn Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
28 | Koláček Ondřej | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
29 | Červenka Petr | Senohraby | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
30 | Šedivý Vladimír | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
30 | Švub Dominik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
32 | Pazderník Lukáš | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
33 | Střalka Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
34 | Císař Milan | Rokycany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
35 | Bláhovec Jan | Strakonice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
35 | Trousil Miloslav st. | Sokolov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
35 | Řezanka Karel st. | Strakonice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
38 | Jörka Roman | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
38 | Wittner Jan st. | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
40 | Adam František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
40 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
42 | Slavík Igor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
42 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
44 | Chada Dan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
44 | Kubata Michal | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
44 | Pešek Václav | Chomutov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
44 | Valta Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
44 | Šmíd Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
49 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
50 | Bláha Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
50 | Chadim Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
50 | Doule Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
50 | Petroušek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
50 | Šenkýř Milan | Vír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
55 | Cieslar Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
55 | Vlk Martin st. | Strakonice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
57 | Vančura Ivan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
57 | Český Ondřej | Strakonice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
59 | Haršány Tomáš | Planá nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
59 | Roza Luboš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
59 | Slavíček Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
59 | Wittner Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
63 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
64 | Slinták Jiří | Bílovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
65 | Eiben Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
65 | Eibenová Veronika | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
65 | Harsi Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
65 | Červený Šimon | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
65 | Švagrová Kateřina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
70 | Cieslarová Kamila | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
70 | Pražák Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
70 | Řezanka Karel ml. | Strakonice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
73 | Heimlich Roman | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
73 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
75 | Jůzek Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
75 | Kukla Libor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
75 | Pavlacký Vít | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
75 | Stupka Lukáš | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
75 | Vokoun Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
75 | Šenkýř Matyáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
75 | Šneková Martina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
82 | Jirousková Petra | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
82 | Rypl Michal | Nový Bydžov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
84 | Fryšová Jaroslava | Unhošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
84 | Langer Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 |