Žebříček - Kraj Moravskoslezský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Jakub | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
2 | Carbol Jan | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
3 | Adam Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
4 | Hopp Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
5 | Pěnčík Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
6 | Cieslar Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
7 | Adam František | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
7 | Oliva Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
9 | Střalka Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
10 | Adam Jaroslav ml. | Dolní Bousov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
10 | Bureš Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
12 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
12 | Scholz Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
14 | Schwarz Vladimír | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
15 | Hertel Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
15 | Martinec Patrik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
17 | Kříž Rostislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
18 | Piekar Samuel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
18 | Šebesta Roman | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
20 | Mayer Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
20 | Šindelář Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
22 | Glaesner Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
22 | Oliva Rostislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
24 | Gračka Radek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
25 | Řezanka Karel st. | Strakonice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
26 | Kiszka Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
26 | Valíček Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
28 | Holinka David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
28 | Michalík Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
30 | Jelínek Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
30 | Kundrata Adam | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
32 | Hampl Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
32 | Sušil David | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
34 | Pekár Peter | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
34 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
36 | Jalowiecki Dariusz | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
36 | Szmyt Eryk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
38 | Knápek Jindřich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
38 | Oliva Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
40 | Dvořák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Koliba Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 |