Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 45 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
2 | Budík Petr | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
3 | Divácký Aleš | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
3 | Macka Marek | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
5 | Starýchfojtů Tomáš | Dolní Rožínka | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
6 | Slavík Igor | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
7 | Heimlich Roman | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
8 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
9 | Melnar Michal | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
10 | Pešek Antonín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
10 | Šenkýř Milan | Vír | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
12 | Ungr Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
12 | Vach Jakub | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
14 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
15 | Koudela Lubomír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
16 | Vlk Martin st. | Strakonice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
17 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
18 | Koláček Ondřej | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
19 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
20 | Hartman Roman | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
21 | Šram Jaromír | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
22 | Buchtela Jiří | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
22 | Jankůj Petr | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
24 | Čermák Bohumil | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
25 | Martinec Patrik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
25 | Ostatek Jiří | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
27 | Nachtigal Marko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
28 | Mikulka Milan | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
29 | Jörka Roman | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
29 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
31 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
32 | Slinták Jiří | Bílovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
34 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
35 | Necid Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
36 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
37 | Glaesner Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
38 | Cveček Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
38 | Mikulka Jan | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
38 | Župan Marko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
41 | Pokorný Aleš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
41 | Slavík Theodor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
43 | Jenko Peter | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
44 | Kolenc Valentin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
45 | Singer Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 |