Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 60 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Málek Petr | Chotěboř | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
2 | Rotröckel Tomáš | Moravská Třebová | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
3 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
4 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
5 | Jílek Petr st. | Polička | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
7 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
8 | Klapal Jakub | Skuteč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
9 | Bezdíček Radek | Brandýs | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
10 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
11 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
12 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Popelka Miroslav | Polička | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Brůžek Pavel | Slatiňany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
15 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
17 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
18 | Procházka Pavel | Poděbrady | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
19 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
20 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
21 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
22 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
22 | Zábranský Kamil | Slatiňany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
24 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
25 | Březina Michal | Skuteč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
25 | Krajíček Lukáš | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
25 | Schauer David | Polička | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
25 | Vejmelka Vojtěch | Moravské Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
29 | Roubínek David | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
30 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
31 | Skipala Aleš | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
32 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
33 | Drábek Jaromír | Skuteč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
34 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
35 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
35 | Schauer Lukáš | Polička | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
35 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
38 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
39 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
39 | Polívka Jiří | Miřetice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
41 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
41 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
43 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
44 | Jílek Pavel | Polička | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
45 | Skoumal Petr | Polička | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
46 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
47 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Fousek Jan | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Kolář Jan | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Nykl Michal st. | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Prokop Dalibor st. | Hajany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Tichý Eduard | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
47 | Žák František | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 |