Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 90 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Jakub | 3 | 89 | 89 | 29.67 | ||
2 | Oliva Jan | 3 | 83 | 83 | 27.67 | ||
3 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
4 | Martinec Patrik | 3 | 61 | 61 | 20.33 | ||
5 | Bureš Jan | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
6 | Carbol Jan | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
7 | Doule Jan | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
8 | Zajonc Kamil | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
9 | Hátle Roman | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
9 | Štěpánková Klára | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
11 | Černoch Martin | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
12 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
12 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
14 | Střalka Lukáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
14 | Sušil David | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
16 | Piekar Samuel | 3 | 39 | 39 | 13.00 | ||
16 | Šustek Jaroslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
18 | Glaesner Tomáš | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
18 | Svašek Filip | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
20 | Budík Petr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
20 | Melnar Michal | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
22 | Pěnčík Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
23 | Gračka Radek | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
24 | Hopp Roman | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
25 | Dvořák Zdeněk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
25 | Plaskura Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
25 | Valíček Matěj | 3 | 32 | 32 | 10.67 | ||
25 | Řezanka Karel st. | Strakonice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
29 | Langer Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
30 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
31 | Marek Erik | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
31 | Mayer Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
33 | Paur Miloš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
33 | Šindelář Vít | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
35 | Michalík Lukáš | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
35 | Šebesta Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
37 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
38 | Švagrová Kateřina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
39 | Hroník Vojtěch | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
39 | Kundrata Adam | 3 | 24 | 24 | 8.00 | ||
39 | Svrček Daniel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
42 | Adam František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
43 | Mužík Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
44 | Perutka Radim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
44 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
46 | Kynšt Daniel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
47 | Schwarz Vladimír | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
48 | Hříbek Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
49 | Kolář Jan | Chotěboř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
50 | Oliva Rostislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
51 | Kudrna Pavel | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
51 | Kukla Libor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
53 | Havlík Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
53 | Rulf Richard | Chotěboř | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
53 | Včeliš Jonáš | Suchý Důl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Šnek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
57 | Klička Daniel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
57 | Mikeska Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
59 | Pecina Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
59 | Polívková Bára | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
59 | Slavíček Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
59 | Švihálek Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
63 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Český Ondřej | Strakonice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
66 | Jelínek Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
66 | Vosmík Michal | Mělník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
66 | Wittner Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
69 | Paur Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
69 | Svašek Čeněk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
69 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
72 | Haršány Tomáš | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
73 | Andělová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
73 | Knápek Jindřich | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
73 | Růzha Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
76 | Matějka Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
76 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
78 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
78 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
78 | Snížek Tadeáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
81 | Kabát Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
81 | Vlková Adéla | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
81 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
84 | Kopecký Bořek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
84 | Macholda Marek | Mělník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
84 | Šimůnek Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
87 | Bukač Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
87 | Machník Jindřich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
87 | Waschinger Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
90 | Glaesner Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 |