Žebříček - Kraj Zlínský - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 94 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heimlich Roman | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
1 | Ungr Vojtěch | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
3 | Adam František | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
3 | Adam Jakub | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
5 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
5 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
7 | Adam Tomáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
7 | Chyba Pavel | Jaroměř | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
9 | Daněk Jiří | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
9 | Huček Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
11 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
11 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
13 | Pavlík Lukáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
13 | Švub Dominik | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
15 | Glaesner Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
15 | Marek Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
17 | Magdal David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
17 | Pražák Petr | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
19 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
19 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
21 | Kříž Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
21 | Škoda Miroslav st. | Velká Bíteš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
23 | Granát Ondřej | Chomutov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
23 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
25 | Hosenseidl Miloslav | České Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
25 | Pešek Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
27 | Závodník Radek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
27 | Šenkýř Miloslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
29 | Vlk Martin ml. | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
29 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
31 | Macka Marek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
31 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
33 | Bureš Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
33 | Martinec Patrik | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
35 | Čelechovský Zdeněk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
35 | Žampach Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
37 | Pěnčík Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
37 | Střalka Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
39 | Hladík Milan | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
39 | Rypl Michal | Nový Bydžov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
41 | Harsány Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
41 | Kudrna Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
43 | Langer Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
43 | Rutová Tereza | Senohraby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Divácký Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
45 | Vach Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
47 | Mužík Milan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
47 | Nikl Michal | Chotěboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
49 | Ambros Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Antl Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Avdič Leo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Benko Stanislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Bláhovec Jan | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Braun Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Chlumský David | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Chromý Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Devečka Rastislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Glaesner Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Horych Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Hrenák Marian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Ignác Imrich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Jarolím Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Jůna Petr | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Koláček Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Koudela Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Krobauer Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Krátký Václav | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Kukuč Juraj | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Mihálik Andrej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Mikulka Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Mikulka Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Mražík Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Panák Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Sušil David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Sušil Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Teluch Roman | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Trousil Miroslav st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Vlček Roman | Hašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Vondruška Vojtěch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Vyboch Lubo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Záhořová Kristýna | Cheb | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Černocký Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Šichta Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Šindelář Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Šrámek Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Štěpánek Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Štěpánková Klára | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
49 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Žák František | Chrast | 1 | 2 | 2 | 2.00 |