Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nový Jan | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2 | Sládek David | Choceň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
3 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
4 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
5 | Mareš Michal | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
6 | Zikán Tomáš | Hořovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
7 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
8 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
9 | Záleský Jakub | Vodňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
10 | Musil Filip | Tábor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
11 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
12 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
13 | Průša Roman | Vlašim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
14 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
15 | Ráža Filip | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
16 | Kratochvíl Jan Dorian | Čakovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
17 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
18 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
19 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
20 | Gigal Vojtěch | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
21 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
22 | Fišer Jan | Rakovník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
23 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
24 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
25 | Šoltysová Denisa | Beroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
26 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
27 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
28 | Kokoška Jindřich | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
29 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
30 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 |