Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Smolnice | 20.88 | 0.000 | 40 | |
2 | Bílina | 19.95 | 0.000 | 39 | |
3 | Veltěže | 15.86 | 0.000 | 38 | |
4 | Peruc | 14.33 | 0.000 | 37 | |
5 | Vrbno | 13.91 | 0.000 | 36 | |
6 | Plzeň | 10.9 | 0.000 | 35 | |
7 | Lovosice | 9.77 | 0.000 | 34 | |
7 | Bílina | 9.77 | 0.000 | 34 | |
9 | Praha | 8.77 | 0.000 | 32 | |
10 | Kobylníky | 8.61 | 0.000 | 31 | |
11 | Teplice | 7.12 | 0.000 | 30 | |
12 | Černčice | 6.44 | 0.000 | 29 | |
13 | Teplice | 5.4 | 0.000 | 28 | |
14 | 5.38 | 0.000 | 27 | ||
15 | Plzeň | 4.96 | 0.000 | 26 | |
15 | Kobylníky | 4.96 | 0.000 | 26 | |
17 | Bílina | 4.52 | 0.000 | 24 | |
18 | 3.72 | 0.000 | 23 | ||
19 | Dlouhý Most | 3.42 | 0.000 | 22 | |
20 | Most | 3.24 | 0.000 | 21 | |
21 | Bílina | 2.99 | 0.000 | 20 | |
22 | Ústí nad Labem | 2.88 | 0.000 | 19 | |
22 | Dlouhý Most | 2.88 | 0.000 | 19 | |
24 | 2.58 | 0.000 | 17 | ||
25 | Plzeň | 2.56 | 0.000 | 16 | |
26 | Peruc | 1.76 | 0.000 | 15 | |
26 | 1.76 | 0.000 | 15 | ||
28 | Praha | 1.56 | 0.000 | 13 | |
28 | Levousy | 1.56 | 0.000 | 13 | |
30 | Klášterec nad Ohří | 1.3 | 0.000 | 11 | |
31 | Jablonec nad Nisou | 0.96 | 0.000 | 10 | |
32 | Bžany | 0.89 | 0.000 | 9 | |
33 | 0 | 0.000 | 1 | ||
33 | Ústí nad Labem | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Praha | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | 0 | 0.000 | 1 | ||
33 | Telce | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Smolnice | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Hostivice | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Koštice | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Louny | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Hříškov | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | 0 | 0.000 | 1 | ||
33 | 0 | 0.000 | 1 | ||
33 | Praha | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 25.09.2021 | ||||||||
Místo konání závodu | Telce | ||||||||
Kraj | Ústecký | ||||||||
Název závodu | 7 ročník Závody o pohár ředitele Ekostaveb Louny | ||||||||
Název vodní plochy | Telce | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | ruličky | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | dle rybářského řádu | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | kapr,karas,plotice,perlín,lín,amur,tolstolobik,jeseter,okoun,candát | ||||||||
Bodování | váha | ||||||||
Ocenění pro vítěze | poháry +další hodnotné ceny | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | polévka | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: ing.Jíří Benda ředitel Ekostaveb Louny |
||||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský Klub Telce Telefon: 737 825 915 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.