Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Semily | 2.5 | 0.000 | 53 | |
2 | Hradec Králové | 3 | 0.000 | 52 | |
2 | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 0.000 | 52 | |
4 | Sezemice | 6 | 0.000 | 50 | |
4 | Opočno | 6 | 0.000 | 50 | |
6 | Sezemice | 7 | 0.000 | 48 | |
7 | Mnichovo Hradiště | 8 | 0.000 | 47 | |
8 | Holice | 8.5 | 0.000 | 46 | |
9 | Jaroměř | 9 | 0.000 | 45 | |
9 | Dolní Čermná | 9 | 0.000 | 45 | |
9 | Bakov nad Jizerou | 9 | 0.000 | 45 | |
12 | Libišany | 9.5 | 0.000 | 42 | |
12 | Předměřice nad Labem | 9.5 | 0.000 | 42 | |
12 | Hradec Králové | 9.5 | 0.000 | 42 | |
15 | Moravičany | 10 | 0.000 | 39 | |
15 | Sezemice | 10 | 0.000 | 39 | |
15 | Rtyně v Podkrkonoší | 10 | 0.000 | 39 | |
18 | Mělčany | 10.5 | 0.000 | 36 | |
19 | Lípa nad Orlicí | 11.5 | 0.000 | 35 | |
19 | Sezemice | 11.5 | 0.000 | 35 | |
19 | Zámrsk | 11.5 | 0.000 | 35 | |
22 | Hradec Králové | 12 | 0.000 | 32 | |
22 | Slepotice | 12 | 0.000 | 32 | |
24 | Mnichovo Hradiště | 12.5 | 0.000 | 30 | |
24 | Slatina nad Zdobnicí | 12.5 | 0.000 | 30 | |
26 | Hradec Králové | 13 | 0.000 | 28 | |
27 | Vrdy | 13.5 | 0.000 | 27 | |
28 | Jaroměř | 14 | 0.000 | 26 | |
29 | Mnichovo Hradiště | 14.5 | 0.000 | 25 | |
29 | Hradec Králové | 14.5 | 0.000 | 25 | |
31 | Zámrsk | 15 | 0.000 | 23 | |
31 | Dobruška | 15 | 0.000 | 23 | |
33 | Kolín | 15.5 | 0.000 | 21 | |
33 | Čeperka | 15.5 | 0.000 | 21 | |
35 | Havlovice | 16 | 0.000 | 19 | |
35 | Týniště nad Orlicí | 16 | 0.000 | 19 | |
35 | Dobříkov | 16 | 0.000 | 19 | |
38 | Kvasiny | 17 | 0.000 | 16 | |
39 | Trutnov | 17.5 | 0.000 | 15 | |
40 | Svatý Mikuláš | 18.5 | 0.000 | 14 | |
41 | Vlčice | 19 | 0.000 | 13 | |
41 | Dobruška | 19 | 0.000 | 13 | |
43 | Lípa nad Orlicí | 19.5 | 0.000 | 11 | |
43 | Nechanice | 19.5 | 0.000 | 11 | |
45 | Pašinka | 21.5 | 0.000 | 9 | |
46 | Týniště nad Orlicí | 22.5 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4.5) |
Občerstvení | (4.5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (4.8) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 03.08.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody Lejšovka | ||||||
Název vodní plochy | Návesní rybník Lejšovka | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 44 závodníků Bastl Tomáš - Jeníkovice Svobodová Viktorie - Týniště nad Orlicí Dostál Květoslav - Kolín Bareš Vladimír - Slepotice Prokop Miroslav - Havlovice Kulda Jiří - Rtyně v Podkrkonoší Zeman Luboš - Semily Brodský Michal - Hradec Králové Izaiasz Petr - Holice Poslušná Gabriela - Lípa nad Orlicí Vašíček Zdeněk - Opočno Havrila Michal ml. - Jaroměř Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Machatý David - Jaroměř Pánek Vít - Sezemice Kopa Stanislav - Moravičany Hájek Vladimír - Dobříkov Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Přibyl David - Vlčice Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Franěk Robert - Trutnov Svoboda Jiří Vašek Petr - Čimelice Krobot Jiří - Dolní Čermná Pazderka Adam - Hradec Králové Dvořák Oldřich - Mělčany Hladík Tomáš - Dobruška Vašata Matěj - Týniště nad Orlicí Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí Kupka Tomáš - Hradec Králové Růžička Josef - Čeperka Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Šrámek Petr - Opočínek Chválová Lubica - Sezemice Aleksandrová Alena - Hradec Králové Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
Losování na každý poločas zvlášť, ruličky. |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy |
dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín |
||||||
Bodování |
Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. Vpřípadě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los. |
||||||
Ocenění pro vítěze |
hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení 1. cena lehátko. |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točený kozel),roznáška kolem rybníka |
||||||
Pořadatel |
Název: Trnka Aleš Email: attera1@seznam.cz Telefon: 731118604-Aleš Trnka |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.