Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 0.000 | 52 | |
2 | Pardubice | 13 | 0.000 | 51 | |
2 | Třesovice | 13 | 0.000 | 51 | |
4 | Jaroměř | 16 | 0.000 | 49 | |
5 | Dřenice | 17 | 0.000 | 48 | |
5 | Zámrsk | 17 | 0.000 | 48 | |
7 | Police nad Metují | 18 | 0.000 | 46 | |
8 | Pardubice | 19 | 0.000 | 45 | |
9 | Mnichovo Hradiště | 24 | 0.000 | 44 | |
9 | Hradec Králové | 24 | 0.000 | 44 | |
11 | Podůlšany | 27 | 0.000 | 42 | |
11 | Mnichovo Hradiště | 27 | 0.000 | 42 | |
13 | Pardubice | 28 | 0.000 | 40 | |
14 | Jaroměř | 31 | 0.000 | 39 | |
15 | Moravičany | 31.5 | 0.000 | 38 | |
15 | Sezemice | 31.5 | 0.000 | 38 | |
15 | Jaroměř | 31.5 | 0.000 | 38 | |
18 | Lanškroun | 32 | 0.000 | 35 | |
19 | Sezemice | 32.5 | 0.000 | 34 | |
20 | Staré Jesenčany | 36 | 0.000 | 33 | |
21 | Holice | 44 | 0.000 | 32 | |
22 | Dlouhý Most | 50 | 0.000 | 31 | |
23 | Dašice | 50.5 | 0.000 | 30 | |
24 | Drahov | 51 | 0.000 | 29 | |
24 | Zámrsk | 51 | 0.000 | 29 | |
26 | Pardubice | 52.5 | 0.000 | 27 | |
27 | Opočínek | 53 | 0.000 | 26 | |
28 | Choceň | 53.5 | 0.000 | 25 | |
29 | Police nad Metují | 60 | 0.000 | 24 | |
30 | Mnichovo Hradiště | 60.5 | 0.000 | 23 | |
31 | Ústrašín | 61 | 0.000 | 22 | |
31 | Dublovice | 61 | 0.000 | 22 | |
33 | Libišany | 62 | 0.000 | 20 | |
34 | Zámrsk | 63.5 | 0.000 | 19 | |
35 | Čeperka | 66 | 0.000 | 18 | |
35 | Pardubice | 66 | 0.000 | 18 | |
37 | Dražkovice | 67 | 0.000 | 16 | |
38 | Jaroměř | 71.5 | 0.000 | 15 | |
39 | Pardubice | 74 | 0.000 | 14 | |
40 | Svatý Mikuláš | 74.5 | 0.000 | 13 | |
41 | Pardubice | 75.5 | 0.000 | 12 | |
42 | Pardubice | 76.5 | 0.000 | 11 | |
43 | Dlouhý Most | 80 | 0.000 | 10 | |
44 | Pardubice | 82 | 0.000 | 9 | |
45 | Zámrsk | 85.5 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 1 příspěvek
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 13.07.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových | ||||||
Minulé závody | |||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 45 závodníků Červený Jaroslav - Jaroměř Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Novák Jaroslav - Pardubice Novotný Lukáš - Pardubice Jožák Radek - Pardubice Machač Václav - Praha Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Řehák Václav - Police nad Metují Vágenknecht Jiří - Pardubice Růžička Josef - Čeperka Machatý David - Jaroměř Bína Lukáš - Dlouhý Most Bína Libor - Dlouhý Most Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Boháček Lukáš - Pardubice Brodský Michal - Hradec Králové Blaščík Petr - Staré Jesenčany Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Pánek Vít - Sezemice Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Chvála Jan - Sezemice Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Hencel Jiří - Police nad Metují Tošer Jaroslav - Ústrašín Bertok Milan - Dublovice Gančarčík Karel - Pardubice Provazník Michal - Dřenice Izaiasz Petr - Holice Trnka Aleš - Třesovice Juhoš Josef st. - Rybitví Kopa Stanislav - Moravičany Šrámek Petr - Opočínek Syrůček Stanislav - Dražkovice Pryl Stanislav - Pardubice Růžička Pavel - Dašice Staňková Petra - Pardubice Dvořák Radek - Pardubice Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | losování ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentka | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát | ||||||
Bodování | Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů, ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola | ||||||
Ocenění pro vítěze | poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby Hungerfish |
||||||
Pořadatel |
Název: Chvála Petr Email: Chvala.P@email.cz Telefon: 728018656 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.