Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Řestoky | 240 | 0.000 | 28 | |
2 | Čankovice | 210 | 0.000 | 27 | |
3 | Rychnov nad Kněžnou | 200 | 0.000 | 26 | |
4 | Sezemice | 180 | 0.000 | 25 | |
5 | Dřenice | 110 | 0.000 | 24 | |
6 | Holice | 80 | 0.000 | 23 | |
7 | Vrdy | 60 | 0.000 | 22 | |
8 | Libišany | 50 | 0.000 | 21 | |
9 | Řečany nad Labem | 30 | 0.000 | 20 | |
9 | Zdelov | 30 | 0.000 | 20 | |
11 | Jaroměř | 10 | 0.000 | 18 | |
12 | Žabonosy | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Sezemice | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Staré Jesenčany | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Plotiště nad Labem | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Opočínek | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Slatina nad Zdobnicí | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Selmice | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Vrbno | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Plaňany | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Jaroměř | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Zlíč | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Dražkovice | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Mikulovice | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Řečany nad Labem | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Sezemice | 0 | 0.000 | 1 | |
12 | Opočínek | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 30.12.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Předsilvestrovský závod OBSAZENO | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 30 závodníků Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Šrámek Patrik - Opočínek Šrámek Petr - Opočínek Lžíčař David - Zájezdec Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Dydňanský Roman - Vrbno Provazník Michal - Dřenice Žemlička Radek - Slatiňany +1 Kudry Marek - Cerhenice Kadlec František - Zlíč Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Levinský Josef - Řečany nad Labem Malý Roman - Plaňany Hovorka Antonín - Žabonosy Baláž Ladislav - Přepychy Levinský Jiří - Řečany nad Labem Šupol Petr - Libišany Novák Petr - Čankovice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Izaiasz Petr - Holice Chválová Lubica - Sezemice Taichner Radek - Mikulovice Dang Tomáš - Řestoky Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky nestěhuje se. Losování provede Stanislav Syrúček | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentka,rybička | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,úhoř,karas,lín,okoun,pstruh,a bílá ryba | ||||||
Bodování | Kapr,amur,candát,úhoř,tolstolobik -50 bodů Karas,lín,pstruh,okoun -30 bodú bílá ryba -10 bodů střevlička se nepočítá a nesmí se vracet vodě | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro 1. -3. místo | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení provede Špagát, v ceně bude občerstvení klobása a uzené a panák rumu nebo jiného alkoholu na přípitek. | ||||||
Pořadatel |
Název: Syrůček Stanislav a Hungerfish Team Email: Chvala.P@email.cz Telefon: 728018656 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.