Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroměř | 5.5 | 1952.000 | 57 | |
2 | Zdelov | 9 | 1700.000 | 56 | |
3 | Hradec Králové | 14 | 1556.000 | 55 | |
4 | Třesovice | 15 | 1360.000 | 54 | |
5 | Hradec Králové | 23.5 | 1110.000 | 53 | |
6 | Plotiště nad Labem | 24.5 | 1306.000 | 52 | |
7 | Chlumec nad Cidlinou | 27 | 1008.000 | 51 | |
8 | Dobruška | 28 | 1000.000 | 50 | |
9 | Libice nad Doubravou | 31.5 | 1012.000 | 49 | |
10 | Hradec Králové | 36 | 880.000 | 48 | |
11 | Čeperka | 37.5 | 754.000 | 47 | |
12 | Staré Jesenčany | 38.5 | 810.000 | 46 | |
13 | Častolovice | 39.5 | 950.000 | 45 | |
14 | Pardubice | 43 | 966.000 | 44 | |
15 | Hošťálkovice | 44 | 608.000 | 43 | |
15 | Rychnov nad Kněžnou | 44 | 608.000 | 43 | |
17 | Týniště nad Orlicí | 47.5 | 1056.000 | 41 | |
18 | Zámrsk | 47.5 | 606.000 | 40 | |
19 | Chotěboř | 49 | 704.000 | 39 | |
20 | Týniště nad Orlicí | 49 | 550.000 | 38 | |
21 | Zdelov | 51.5 | 1400.000 | 37 | |
22 | Zámrsk | 52 | 618.000 | 36 | |
23 | Mikulovice | 53 | 650.000 | 35 | |
24 | Mělčany | 57 | 750.000 | 34 | |
25 | Hradec Králové | 57.5 | 556.000 | 33 | |
26 | Onomyšl | 61 | 460.000 | 32 | |
27 | Třesovice | 61 | 450.000 | 31 | |
28 | Uhlířské Janovice | 62 | 758.000 | 30 | |
29 | Čelákovice | 64 | 550.000 | 29 | |
30 | Heřmanův Městec | 66 | 408.000 | 28 | |
31 | Hradec Králové | 67.5 | 400.000 | 27 | |
32 | Žďár nad Sázavou | 67.5 | 360.000 | 26 | |
33 | Libice nad Doubravou | 68.5 | 454.000 | 25 | |
34 | Police nad Metují | 70.5 | 614.000 | 24 | |
35 | Sezemice | 71 | 950.000 | 23 | |
36 | Pardubice | 74 | 350.000 | 22 | |
37 | Kosičky | 75.5 | 348.000 | 21 | |
38 | Lípa nad Orlicí | 77.5 | 402.000 | 20 | |
39 | Týniště nad Orlicí | 77.5 | 350.000 | 19 | |
40 | Dolní Čermná | 78 | 502.000 | 18 | |
41 | Dobrá Voda | 78 | 350.000 | 17 | |
42 | Staré Jesenčany | 80 | 558.000 | 16 | |
43 | Hradec Králové | 81 | 500.000 | 15 | |
44 | Hradec Králové | 84 | 306.000 | 14 | |
45 | Dražkovice | 84.5 | 264.000 | 13 | |
46 | Hradec Králové | 85.5 | 400.000 | 12 | |
47 | Sezemice | 87 | 232.000 | 11 | |
48 | Hradec Králové | 91.5 | 300.000 | 10 | |
49 | Zámrsk | 93 | 252.000 | 9 | |
50 | Slatina nad Zdobnicí | 93.5 | 260.000 | 8 | |
51 | Žďár nad Metují | 96 | 250.000 | 8 | |
52 | Hradec Králové | 99 | 204.000 | 8 | |
53 | Žďár nad Sázavou | 100 | 160.000 | 8 | |
54 | Opatovice nad Labem | 100 | 156.000 | 8 | |
55 | Hradec Králové | 101 | 250.000 | 8 | |
56 | Libišany | 105 | 150.000 | 8 | |
57 | Týniště nad Orlicí | 106 | 156.000 | 8 | |
58 | Dobrá Voda | 106 | 150.000 | 8 | |
58 | Hradec Králové | 106 | 150.000 | 8 | |
60 | Čibuz | 107 | 150.000 | 8 | |
61 | Hradec Králové | 108.5 | 202.000 | 8 | |
62 | Slepotice | 108.5 | 122.000 | 8 | |
63 | Rodov | 109 | 108.000 | 8 | |
64 | Hradec Králové | 111.5 | 200.000 | 8 | |
65 | Police nad Metují | 114.5 | 154.000 | 8 | |
66 | Frýdštejn | 114.5 | 102.000 | 8 | |
67 | Hradec Králové | 117.5 | 100.000 | 8 | |
68 | Čeperka | 119 | 110.000 | 8 | |
69 | Hradec Králové | 119 | 60.000 | 8 | |
70 | Dolní Přím | 128 | 54.000 | 8 | |
71 | Svatý Mikuláš | 130.5 | 2.000 | 8 | |
72 | Kunčice nad Labem | 133 | 50.000 | 8 | |
73 | Zlatá Olešnice | 138.5 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4) |
Občerstvení | (4.5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (4.7) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 06.10.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Hradec Králové | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové | ||||||
Název vodní plochy | rybárna Malšovice | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 79 závodníků Kratochvíl Jakub - Dvůr Králové nad Labem Ráž Josef Blaščík Petr - Staré Jesenčany Pecka Zdeněk - Hošťalovice Řípa Aleš - Heřmanův Městec Suchá Sandra - Dobrá Voda Fišer Jaroslav - Dolní Přím Pilous Jakub - Zlatá Olešnice Pišl Jan - Třesovice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Blecha Karel st. - Hradec Králové Suchý Denis - Dobrá Voda Dvořák Oldřich - Mělčany Hladík Tomáš - Dobruška Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Blažek Václav - Žďár nad Metují Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Boko Ivan - Opatovice nad Labem Chlád Josef - Kosičky Klečák Miloslav - Onomyšl Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Šinták Marek - Hradec Králové Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí Rubák Vojtěch - Hradec Králové Bařinka Tomáš - Týniště nad Orlicí Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Růžičková Petra - Čeperka Moravec Tomáš - Kunčice nad Labem Horák Jaromír - Albrechtice nad Orlicí Lebeda Zdeněk - Týniště nad Orlicí Krobot Jiří - Dolní Čermná Oubrecht Milan - Čelákovice Bareš Vladimír - Slepotice Hrubeš Roman - Hradec Králové Hrubeš Pavel - Hradec Králové Vrbický Michal - Hradec Králové Aleksandrová Alena - Hradec Králové Kondras Přemysl - Pardubice Tyrych Radek st. - Hradec Králové Držmíšek Miroslav - Hradec Králové Vágenknecht Jiří - Pardubice Řehák Václav - Police nad Metují Hencel Jiří - Police nad Metují Svoboda Marek - Hradec Králové Taichner Radek - Mikulovice Havrda Lukáš - Hradec Králové Pleskot Tomáš - Hradec Králové Doležán Vladimír - Chotěboř Říčař David - Zdelov Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Štefan Pavel - Čibuz Páv Tomáš - Hradec Králové Müller Aleš - Rodov Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Machatý David - Jaroměř Komora Martin - Chlumec nad Cidlinou Trnka Aleš - Třesovice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Růžička Josef - Čeperka Kalus Petr - Týniště nad Orlicí Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Staněk Václav - Hradec Králové Kaminský Jaroslav - Frýdštejn Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí Lochman Pavel - Zdelov Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Vlček Petr - Častolovice Hruška Jiří - Hradec Králové Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Pazderka Adam - Hradec Králové Musílek Petr - Chotěboř Brodský Michal - Hradec Králové | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
Losování na každý poločas zvlášť. |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy |
patentka |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
Převážně kapr, omezeně ostatní |
||||||
Bodování |
Jeseter = 100 bodů/kus kapr, amur, úhoř, lín, sumec 50 bodů/kus ostatní 2 body/kus O konečném umístění rozhoduje součet pořadí v každé části. V případě shody větší počet bodů za celý závod. |
||||||
Ocenění pro vítěze |
Poháry, potřeby pro rybáře. Pohár pro nejlepší ženu a mládež do 15ti let. |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení zajištěno. |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.