Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Trhový Štěpánov | 527 | 0.000 | 32 | |
2 | Trhový Štěpánov | 495 | 0.000 | 31 | |
3 | Trhový Štěpánov | 375 | 0.000 | 30 | |
4 | Trhový Štěpánov | 345 | 0.000 | 29 | |
5 | Trhový Štěpánov | 320 | 0.000 | 28 | |
6 | Trhový Štěpánov | 315 | 0.000 | 27 | |
7 | Trhový Štěpánov | 300 | 0.000 | 26 | |
8 | Trhový Štěpánov | 280 | 0.000 | 25 | |
9 | Trhový Štěpánov | 270 | 0.000 | 24 | |
10 | Trhový Štěpánov | 255 | 0.000 | 23 | |
11 | Trhový Štěpánov | 220 | 0.000 | 22 | |
12 | Dubějovice | 210 | 0.000 | 21 | |
13 | Chlum | 200 | 0.000 | 20 | |
14 | Trhový Štěpánov | 180 | 0.000 | 19 | |
15 | Tehov | 155 | 0.000 | 18 | |
16 | Dubějovice | 140 | 0.000 | 17 | |
17 | Chlum | 100 | 0.000 | 16 | |
18 | Soutice | 95 | 0.000 | 15 | |
19 | Hulice | 50 | 0.000 | 14 | |
20 | Trhový Štěpánov | 45 | 0.000 | 13 | |
21 | Sedmpány | 40 | 0.000 | 12 | |
22 | Trhový Štěpánov | 30 | 0.000 | 11 | |
23 | Vlašim | 20 | 0.000 | 10 | |
23 | Vlašim | 20 | 0.000 | 10 | |
23 | Trhový Štěpánov | 20 | 0.000 | 10 | |
26 | Trhový Štěpánov | 15 | 0.000 | 7 | |
27 | Vlašim | 10 | 0.000 | 6 | |
27 | Vlašim | 10 | 0.000 | 6 | |
27 | Trhový Štěpánov | 10 | 0.000 | 6 | |
27 | Hulice | 10 | 0.000 | 6 | |
27 | Dalkovice | 10 | 0.000 | 6 | |
32 | Štěpánovská Lhota | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 28.09.2017 | ||
Místo konání závodu | Trhový Štěpánov mládež | ||
Kraj | Středočeský | ||
Název závodu | Dětské rybářské závody-obsazeno | ||
Název vodní plochy | Žoldánka | ||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||
|
|||
Upoutávka | |||
Přihlášky závodníků |
|
||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 30 závodníků Šípek David Martínek Milan Gronych Karel Kadleček Jan Močkoř Pavel Neradová jana Mastík Míchal Hromas Mikuláš Nerad Vojta Vladyka Václav Čermáková Eliška Hromas Jonáš Čermák Petr CHvojková Eliška Mendová Fiala Jan Veselý Vojta Maliník Šimon Fialová Eliška Hotovec Jan - Trhový Štěpánov Hotovec Adam - Trhový Štěpánov Kupsa Radim Kupsa Tomáš Kopecká Karolina Setničková Jolana Douba Kamil Staněk Michal Mastíková Markéta Halama Filip Halama Tob. | ||
|
|||
Časový harmonogram závodu |
|
||
Typ závodu |
|
||
Závod pro |
|
||
Startovné |
|
||
|
|||
Krmení |
|
||
Chytá se na |
|
||
Typ revíru |
|
||
Osádka ryb | kapr,karas | ||
Bodování | měření | ||
Ocenění pro vítěze | poháry | ||
|
|||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | podběrák,pean | ||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Město Trhový Štěpánov |
||
Pořadatel |
Název: Trhový Štěpánov |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.