Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
25.11.2017 | Polouvsí N | Zveřejněny první 3 dvojice | 3 |
12.11.2017 | Stojice N | Stojická vláčka | 21 |
11.11.2017 | Luže N | Košumberská štika | 50 |
05.11.2017 | Vítězná u Kocléřova N | Rapture Cup přívlač | 24 |
04.11.2017 | Hejlov N | PARYS&SAVAGE PIKE CUP | 40 |
28.10.2017 | Slapy N | Lodní liga 4.kolo | 27 |
28.10.2017 | Vlašim N | Kotyho memoriál | 19 |
21.10.2017 | Poděbrady přívlač N | Poděbradský dravec | 40 |
14.10.2017 | Mladá Boleslav přívlač U18 N | Jizerský okounek | 12 |
14.10.2017 | Polička přívlač N | XXII. ročník PODZIMNÍ PŘÍVLAČ | 346 |
14.10.2017 | Mladá Boleslav přívlač U10 N | Jizerský okounek | 22 |
14.10.2017 | Mladá Boleslav přívlač U14 N | Jizerský okounek | 30 |
30.09.2017 | Kloužovice přívlač N | Rybářské závody | 49 |
30.09.2017 | Poděbrady N | Lodní liga 3.kolo | 27 |
23.09.2017 | Chýnov přívlač N | Chýnovská vydra - juniorská liga 6.kolo | 31 |
23.09.2017 | Herálec N | pouze 29 z 56 | 29 |
16.09.2017 | Praha přívlač N | Extraliga 3.kolo | 14 |
16.09.2017 | Mladá Boleslav přívlač N | II.liga sk A 3.kolo přívlač | 14 |
09.09.2017 | Písek přívlač U14 N | MMiČR dětí a mládeže | 12 |
09.09.2017 | Písek přívlač U18 N | MMiČR dětí a mládeže | 17 |
08.09.2017 | Mělice přívlač N | II.liga Přívlač skupina B | 12 |
05.08.2017 | Vlašim přívlač N | juniorská liga 5. kolo | 33 |
29.07.2017 | Boršov přívlač N | Přebor jihočeského kraje | 20 |
29.07.2017 | Praha přívlač N | Lodní liga | 26 |
21.07.2017 | Sázava přívlač N | II. liga LRU skupina -A 2. kolo | 16 |
21.07.2017 | Brno přívlač N | 2. KOLO II. LIGY PŘÍVLAČ Skupina B | 14 |
15.07.2017 | Plzeň junioři přívlač N | 4. kolo Juniorské ligy v přívlači | 30 |
08.07.2017 | Chlumec nad Cidlinou přívlač N | Extraliga 2.kolo | 16 |
01.07.2017 | Lysá nad Labem přívlač N | Lodní liga | 26 |
30.06.2017 | Lipník nad Bečvou přívlač N | 2.liga sk.B | 14 |
24.06.2017 | Olomouc přívlač N | 1.liga 1.kolo | 16 |
18.06.2017 | Brandýs přívlač N | Pohár Labe | 30 |
17.06.2017 | Černotín přívlač N | KP přívlač | 12 |
17.06.2017 | Čakovice přívlač N | Krajský přebor přívlač | 10 |
10.06.2017 | Radošovice přívlač N | 1.kolo extraligy LRU v přívlači | 15 |
20.05.2017 | Vyšší Brod přívlač N | II. liga sk. A 1.kolo | 14 |
06.05.2017 | Jiříkov přívlač N | Krajský přebor 2017 | 17 |
22.04.2017 | Polička N | Redbass Cup přívlač | 287 |
22.04.2017 | Poděbrady přívlač N | juniorská liga 3. kolo | 43 |
08.04.2017 | Jestřabice N | Redbass Cup přívlač | 90 |
08.04.2017 | Polouvsí jednotlivci N | Daiwa Cup přívlač | 43 |
08.04.2017 | Polouvsí dvojice N | Daiwa Cup přívlač | 22 |
08.04.2017 | Rachyně přívlač N | Pohár Rachyně - 5. ročník | 52 |
01.04.2017 | Polička N | Crazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači | 191 |
01.04.2017 | Rachyně N | Náborový závod přívlač 5-9 let | 11 |
01.04.2017 | Rachyně N | Náborový závod přívlač 10-14 let | 25 |
01.04.2017 | Rachyně N | Náborový závod přívlač 15-18 let | 17 |
19.03.2017 | Poděbrady N | Poděbradský duhák 2. ročník | 40 |
18.03.2017 | Vrbová Lhota N | FT Fishing CUP juniorská liga | 37 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.