| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 |
Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2017 - 31.12.2017
Pořadí | Jméno týmu | Jméno závodníka | Body | Jméno druhého závodníka | Body | Jméno třetího závodníka | Body | Celkové body týmu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hungerfish team | Chvála Petr | 1 | Chvála Jan | 8 | Štarman Jiří | 9 | 18 |
2. | Vysočina team | Jirásek Petr | 6 | Polovic Ladislav | 7 | Musílek Petr | 11 | 24 |
2. | Dream team | Bartoněk Lukáš | 3 | Machatý David | 4 | Trnka Aleš | 17 | 24 |
4. | CLEVER FISH team | Vágenknecht Jiří | 2 | Bareš Vladimír | 12 | Smítka Radek | 16 | 30 |
5. | Jizera 24 | Zeman Luboš | 13 | Man Bohuslav | 22 | Vojtěch Václav | 35 | 70 |
6. | Black Fish team | Vlček Petr | 21 | Říčař David | 37 | Novák Zdeněk | 44 | 102 |
6. | ČRS MO Humpolec | Maršík Jan | 27 | Pekař Jaroslav | 34 | Tošer Jaroslav | 41 | 102 |
8. | Fanatik Fishing team | Brodský Michal | 14 | Řehák Václav | 43 | Hencel Jiří | 49 | 106 |
9. | Novotňáci | Novotný Jiří | 23 | Novotný Petr | 32 | Novotná Pavlína | 52 | 107 |
10. | Pohoda team | Ondráček Kamil | 27 | Unzeitig Bohuslav | 47 | Gryč Jan | 64 | 138 |
11. | Veteráni | Syrůček Stanislav | 30 | Gančarčík Karel | 58 | Doležal Miroslav | 61 | 149 |
12. | Opočno | Vašíček Zdeněk | 25 | Andrž Ladislav | 46 | Dvořák Oldřich | 86 | 157 |
13. | Skalice | Šourek Rudolf | 80 | Šourková Marie | 83 | Šourková Karolína | 100 | 263 |
Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.
Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů
- Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku
Jméno týmu | Jméno závodníka | Body | Jméno druhého závodníka | Body | Jméno třetího závodníka | Body | Celkové body týmu |
---|
Soupisky jednotlivých týmů
Black Fish team | |
---|---|
Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí |
Ludvík Tomáš ml. | Žamberk |
Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí |
Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí |
Říčař David | Zdelov |
Šabata Jiří | Svatý Mikuláš |
Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí |
Vlček Petr | Častolovice |
CLEVER FISH team | |
---|---|
Bareš Vladimír | Slepotice |
Kupka Tomáš | Hradec Králové |
Smítka Radek | Bolina |
Staněk Václav | Hradec Králové |
Vágenknecht Jiří | Pardubice |
ČRS MO Humpolec | |
---|---|
Maršík Jan | Pelhřimov |
Nekola Lukáš | Hněvkovice |
Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou |
Slavík Alexej | Vilémov |
Slavík Tomáš | Humpolec |
Tošer Jaroslav | Ústrašín |
Dream team | |
---|---|
Aleksandrová Alena | Hradec Králové |
Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem |
Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem |
Machatý David | Jaroměř |
Pišl Jan | Třesovice |
Trnka Aleš | Třesovice |
Fanatik Fishing team | |
---|---|
Brodský Michal | Hradec Králové |
Hencel Jiří | Police nad Metují |
Petružálková Anet | Plotiště nad Labem |
Řehák Václav | Police nad Metují |
Hungerfish team | |
---|---|
Chvála Jan | Sezemice |
Chvála Petr | Sezemice |
Chválová Lubica | Sezemice |
Šrámek Patrik | Opočínek |
Šrámek Petr | Opočínek |
Štarman Jiří | Staré Jesenčany |
Jizera 24 | |
---|---|
Houser Otakar | Všechlapy |
Mádle Radek | Chlum |
Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší |
Tobolka Daniel | Nechanice |
Vojtěch Václav | Mlázovice |
Zeman Luboš | Semily |
Novotňáci | |
---|---|
Novotná Jaroslava | Zámrsk |
Novotná Lenka | Zámrsk |
Novotná Pavlína | Zámrsk |
Novotný Jiří | Zámrsk |
Novotný Petr | Zámrsk |
Opočno | |
---|---|
Andrž Ladislav | Bolehošť |
Carda Radek | Opočno |
Dvořák Oldřich | Mělčany |
Hladík Tomáš | Dobruška |
Hladíková Markéta | Dobruška |
Vašíček Zdeněk | Opočno |
Pohoda team | |
---|---|
Gryč Jan | Přibyslav |
Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou |
Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou |
Skalice | |
---|---|
Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem |
Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem |
Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem |
Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem |
Veteráni | |
---|---|
Doležal Miroslav | Pardubice |
Gančarčík Karel | Pardubice |
Syrůček Stanislav | Dražkovice |
Vysočina team | |
---|---|
Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou |
Doležán Vladimír | Chotěboř |
Jirásek Petr | Chotěboř |
Musílek Petr | Chotěboř |
Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou |
Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou |