Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Libice nad Doubravou | 4.5 | 0.000 | 45 | |
2 | Žďár nad Sázavou | 8 | 0.000 | 44 | |
3 | Kamenice u Jihlavy | 8.5 | 0.000 | 43 | |
4 | Libice nad Doubravou | 9 | 0.000 | 42 | |
5 | Chotěboř | 12 | 0.000 | 41 | |
6 | Slepotice | 14.5 | 0.000 | 40 | |
7 | Žďár nad Sázavou | 20 | 0.000 | 39 | |
8 | Holice | 22 | 0.000 | 38 | |
9 | Najdek | 23 | 0.000 | 37 | |
10 | Lažany | 24 | 0.000 | 36 | |
11 | Havlíčkův Brod | 25 | 0.000 | 35 | |
11 | Žďár nad Sázavou | 25 | 0.000 | 35 | |
11 | Žďár nad Sázavou | 25 | 0.000 | 35 | |
14 | Chotěboř | 28 | 0.000 | 32 | |
15 | Otín | 29 | 0.000 | 31 | |
16 | Žďár nad Sázavou | 30 | 0.000 | 30 | |
17 | Čejov | 39 | 0.000 | 29 | |
18 | Humpolec | 41.5 | 0.000 | 28 | |
19 | Vilémov | 42.5 | 0.000 | 27 | |
20 | Světlá nad Sázavou | 44 | 0.000 | 26 | |
21 | Pozovice | 42.5 | 0.000 | 25 | |
22 | Žďár nad Sázavou | 46 | 0.000 | 24 | |
23 | Ledeč nad Sázavou | 49 | 0.000 | 23 | |
24 | Chotěboř | 50.5 | 0.000 | 22 | |
24 | Jihlava | 50.5 | 0.000 | 22 | |
24 | Havlíčkův Brod | 50.5 | 0.000 | 22 | |
27 | Havlíčkův Brod | 51 | 0.000 | 19 | |
28 | Zbraslavice | 52.5 | 0.000 | 18 | |
29 | Třebíč | 53 | 0.000 | 17 | |
30 | Hlavňov | 53.5 | 0.000 | 16 | |
30 | Světlá nad Sázavou | 53.5 | 0.000 | 16 | |
32 | Havlíčkův Brod | 56.5 | 0.000 | 14 | |
33 | Kochánov | 59 | 0.000 | 13 | |
33 | Světlá nad Sázavou | 59 | 0.000 | 13 | |
35 | Poděbrady | 68 | 0.000 | 11 | |
36 | Studénka | 73.5 | 0.000 | 6 | |
36 | Zbraslavice | 73.5 | 0.000 | 6 | |
36 | Lučice | 73.5 | 0.000 | 6 | |
36 | Ledeč nad Sázavou | 73.5 | 0.000 | 6 | |
36 | Vysoká | 73.5 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 2 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4.75) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (4.95) |
Dosud hodnotili 4 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 15.08.2020 | ||||||
Místo konání závodu | Kochánov-Havl.Brod | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Račák | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 44 závodníků Horký Miroslav - Studénka Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou Ticháček Václav - Havlíčkův Brod Adamec Michal - Světlá nad Sázavou Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Hos Martin - Otín Hrbek František ml. - Hlavňov Coufal Zdeněk - Jihlava Komárek Martin - Havlíčkův Brod Tecl Miloslav - Pozovice Kovařík Patrik - Humpolec Veselý Lukáš - Jaroměřice nad Rokytnou Žůrovec David - Jaroměřice nad Rokytnou Kosztyo Alexander - Poděbrady Slavík Alexej - Vilémov Glanc Ivan - Havlíčkův Brod Pytlík Ladislav - Havlíčkův Brod Skala David - Skřivánek Dvořák Zdeněk- Štoky Izaiasz Petr - Holice Hurt Martin - Zbraslavice Tejnecký Miroslav - Zbraslavice Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Soukup Ivo - Třebíč Beránek Jaroslav - Světlá nad Sázavou Beránek Lukáš - Světlá nad Sázavou Prchal Jan - Lučice Moravec Pavel - Čejov Doležán Nikola - Chotěboř Doležán Vladimír - Chotěboř Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Zemen Petr - Žďár nad Sázavou Koutný Martin - Lažany Bareš Vladimír - Slepotice Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Mokrá Jana - Najdek Musílek Petr - Chotěboř Pavlíček Václav st. - Ledeč nad Sázavou Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | ruličky na každé kolo zvlášť | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | zákaz jakkoli použít patentku,rybička a její části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr,amur,okoun,lín,karas,candát,bílá... | ||||||
Bodování | kapr,amur,lín,candát + vše nad 50cm = 50bodů vše nad 20cm = 10bodů ostatní = 1bod Sektorové hodnocení - poločas = sektor | ||||||
Ocenění pro vítěze | První místo živé telátko | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | vyprošťovač háčků,podběrák a ostatní základní věci. O všem sporném a všech změnách rozhoduje pořadatel. Případné odhlášení považujeme za samozřejmé,ale hlavně slušné. Občerstvení zajištěno. | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Novák Petr |
||||||
Pořadatel |
Název: Novák Petr |