Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Čankovice | 111 | 0.000 | 40 | |
2 | Vysoké Mýto | 106 | 0.000 | 39 | |
3 | Jaroměř | 71 | 0.000 | 38 | |
4 | Rychnov nad Kněžnou | 69 | 0.000 | 37 | |
5 | Předměřice nad Labem | 66 | 0.000 | 36 | |
6 | Týniště nad Orlicí | 65 | 0.000 | 35 | |
7 | Mělčany | 63 | 0.000 | 34 | |
8 | Častolovice | 62 | 0.000 | 33 | |
9 | Mnichovo Hradiště | 52 | 0.000 | 32 | |
10 | Mnichovo Hradiště | 50 | 0.000 | 31 | |
11 | Zámrsk | 47 | 0.000 | 30 | |
12 | Dobruška | 46 | 0.000 | 29 | |
12 | Dražkovice | 46 | 0.000 | 29 | |
12 | Libišany | 46 | 0.000 | 29 | |
12 | Plotiště nad Labem | 46 | 0.000 | 29 | |
16 | Svatý Mikuláš | 41 | 0.000 | 25 | |
17 | Zámrsk | 40 | 0.000 | 24 | |
18 | Mnichovo Hradiště | 27 | 0.000 | 23 | |
19 | Slepotice | 24 | 0.000 | 22 | |
20 | Zámrsk | 21 | 0.000 | 21 | |
20 | Pardubice | 21 | 0.000 | 21 | |
20 | Mnichovo Hradiště | 21 | 0.000 | 21 | |
23 | Lanškroun | 20 | 0.000 | 18 | |
23 | Pardubice | 20 | 0.000 | 18 | |
23 | Hradec Králové | 20 | 0.000 | 18 | |
23 | Třesovice | 20 | 0.000 | 18 | |
27 | Hořice v Podkrkonoší | 17 | 0.000 | 14 | |
28 | Týniště nad Orlicí | 16 | 0.000 | 13 | |
29 | Třesovice | 12 | 0.000 | 12 | |
29 | Žamberk | 12 | 0.000 | 12 | |
31 | Jaroměř | 11 | 0.000 | 10 | |
32 | Zámrsk | 10 | 0.000 | 9 | |
33 | Choceň | 7 | 0.000 | 8 | |
33 | Týniště nad Orlicí | 7 | 0.000 | 8 | |
35 | Lípa nad Orlicí | 4 | 0.000 | 6 | |
36 | Sezemice | 3 | 0.000 | 5 | |
36 | Sezemice | 3 | 0.000 | 5 | |
38 | Týniště nad Orlicí | 2 | 0.000 | 3 | |
39 | Zlíč | 1 | 0.000 | 1 | |
39 | Spyta | 1 | 0.000 | 1 | |
39 | Hradec Králové | 1 | 0.000 | 1 | |
39 | Kvasiny | 1 | 0.000 | 1 | |
39 | Předměřice nad Labem | 1 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 07.03.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Kostelec nad Orlicí | ||||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||||
Název závodu | Kostelecká nudle - OBSAZENO | ||||||||
Název vodní plochy | Kostelec nad Orlicí - u koupaliště | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 46 závodníků Novák Petr - Čankovice/ náhradník Vlček Petr - Častolovice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem Ludvík Tomáš st. - Vamberk Ludvík Tomáš ml. - Žamberk Matyáš Kincl - Hradec Králové Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Syrůček Stanislav - Dražkovice Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Bareš Vladimír - Slepotice Kadlec František - Zlíč Pásler Vlastimil - Spyta Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Machatý David - Jaroměř Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Aleksandrová Alena - Hradec Králové Kratochvíl Jakub - Hradec Králové Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Gančarčík Karel - Pardubice Kubec Tomáš - Lanškroun Synek Martin - Choceň Mrvečka Petr - Týniště nad Orlicí Mrvečka Patrik - Týniště nad Orlicí Hladík Tomáš - Dobruška Dvořák Oldřich - Mělčany Vašata Matěj - Kvasiny Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Poctivé ruličky | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | Patentka, živá a mrtvá rybička a její části | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Běžná osádka ryb | ||||||||
Bodování | Kapr,Amur,Lín - 20 bodů. Pstruh - 5 bodů.Vše ostatní za 1 bod. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Pro první tři poháry ceny do 10 místa | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno: Pivo,pito,limo,káva,čaj,klobása atd. | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: MAVER FISHING WWW: https://www.maver-fishing.cz/ |
||||||||
Pořadatel |
Název: ŘÍMA FISH Email: jiri.maco@seznam.cz Telefon: 776711656 |