Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Třesovice | 220 | 0.000 | 47 | |
2 | Chmeliště | 190 | 0.000 | 46 | |
3 | Sezemice | 165 | 0.000 | 45 | |
4 | Uhlířské Janovice | 150 | 0.000 | 44 | |
5 | Zámrsk | 130 | 0.000 | 43 | |
5 | Semily | 130 | 0.000 | 43 | |
7 | Přelouč | 105 | 0.000 | 41 | |
7 | Jaroměř | 105 | 0.000 | 41 | |
9 | Zámrsk | 80 | 0.000 | 39 | |
10 | Drahov | 75 | 0.000 | 38 | |
11 | Police nad Metují | 70 | 0.000 | 37 | |
11 | Třesovice | 70 | 0.000 | 37 | |
13 | Mnichovo Hradiště | 65 | 0.000 | 35 | |
13 | Slepotice | 65 | 0.000 | 35 | |
15 | Mnichovo Hradiště | 55 | 0.000 | 33 | |
15 | Urbanice | 55 | 0.000 | 33 | |
17 | Hrádek u Nechanic | 50 | 0.000 | 31 | |
17 | Hradec Králové | 50 | 0.000 | 31 | |
17 | Jaroměř | 50 | 0.000 | 31 | |
20 | Zámrsk | 40 | 0.000 | 28 | |
21 | Předměřice nad Labem | 35 | 0.000 | 27 | |
22 | Rychnov nad Kněžnou | 30 | 0.000 | 26 | |
22 | Sezemice | 30 | 0.000 | 26 | |
22 | Chýšť | 30 | 0.000 | 26 | |
25 | Zámrsk | 20 | 0.000 | 23 | |
26 | Slepotice | 15 | 0.000 | 22 | |
26 | Hradec Králové | 15 | 0.000 | 22 | |
26 | Svatý Mikuláš | 15 | 0.000 | 22 | |
26 | Police nad Metují | 15 | 0.000 | 22 | |
30 | Uhlířské Janovice | 10 | 0.000 | 18 | |
31 | Libišany | 5 | 0.000 | 17 | |
31 | Hořice v Podkrkonoší | 5 | 0.000 | 17 | |
31 | Zlíč | 5 | 0.000 | 17 | |
34 | Myštěves | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Dobřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Nový Bydžov | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Kolín | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Urbanice | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Jaroměř | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Mlázovice | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Chýšť | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Dolní Přím | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Jablonec nad Nisou | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Mnichovo Hradiště | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Mnichovo Hradiště | 0 | 0.000 | 1 | |
34 | Spyta | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (4) |
Revír | (4) |
Občerstvení | (3) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (4.2) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 16.09.2017 | ||||||||
Místo konání závodu | Obědovice | ||||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody U Vavřince | ||||||||
Název vodní plochy | Lednice | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | Rybník se nachází u prostřed obce Obědovice | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 49 závodníků Tomčo Jakub - Dobřenice Červený Jaroslav - Jaroměř Pásler Vlastimil - Spyta Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Zeman Luboš - Semily Machač Václav - Praha Zlatník Daniel - Jablonec nad Nisou Fiedler Luděk - Pardubice Hodík Martin - Slepotice Kadlec František - Česká Skalice Fišer Jaroslav - Dolní Přím Balada Filip - Přelouč Svoboda Jiří - Uhlířské Janovice Veselý Pavel - Uhlířské Janovice Jirsa Jiří - Chmeliště Svoboda Marek - Hradec Králové Hudeček František - Chýšť Rolník Jan - Chýšť Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Vojtěch Václav - Mlázovice Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Novák Jan - Libišany Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Andrašovský Petr - Urbanice Trnka Aleš - Třesovice Pišl Jan - Třesovice Kvasnička Martin st. - Kolín Králíček Tomáš - Nový Bydžov Staněk Václav - Hradec Králové Aleksandrová Alena - Hradec Králové Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Andrašovský Michal - Urbanice Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Hloušek Petr - Myštěves Šprinc Ota - Hrádek u Nechanic Peřina Ladislav - Dymokury Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Bareš Vladimír - Slepotice Hencel Jiří - Police nad Metují Řehák Václav - Police nad Metují | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Poctivě ruličky.Počet míst omezen na 50 míst. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | Patentka, rybička | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,lín,karas,cejn,perlín,plotice,podoustev,ouklej,slunečnice,jeseter,sumec,štika,candát,amur,uhoř,okoun | ||||||||
Bodování | Jeseter,Kapr,Amur,Lín,Štika,Candát,Sumec,Uhoř,Karas za 50b. Ostatní 5b. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry 1,2,3 Hodnotné ceny. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Podběrák,vyprošťovač háčků. Občestvení zajišťeno | ||||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Vavřinec Email: rybariobedovice@seznam.cz |