Závody
Poř. | Jména | Města | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dřenice Pardubice | 2825 | 0.000 | 47 | |
2 | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou | 1755 | 0.000 | 45 | |
3 | Rosice nad Labem Staré Jesenčany | 1410 | 0.000 | 43 | |
4 | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou | 1205 | 0.000 | 41 | |
5 | Sezemice Sezemice | 1100 | 0.000 | 39 | |
6 | Pardubice Třebechovice pod Orebem | 1055 | 0.000 | 37 | |
7 | Třesovice Předměřice nad Labem | 680 | 0.000 | 35 | |
8 | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou | 630 | 0.000 | 33 | |
9 | Rychnov nad Kněžnou Libišany | 615 | 0.000 | 31 | |
10 | Staré Jesenčany Heřmanův Městec | 605 | 0.000 | 29 | |
11 | Pardubice Dražkovice | 555 | 0.000 | 27 | |
12 | Pardubice Pardubice | 535 | 0.000 | 25 | |
13 | Dašice Pardubice | 390 | 0.000 | 23 | |
14 | Sezemice Sezemice | 250 | 0.000 | 21 | |
15 | Pelhřimov Kamenice nad Lipou | 230 | 0.000 | 19 | |
16 | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou | 175 | 0.000 | 17 | |
17 | Ústrašín Vilémov | 165 | 0.000 | 15 | |
18 | Chotěboř Chotěboř | 100 | 0.000 | 13 | |
19 | Borek Hradec Králové | 50 | 0.000 | 11 | |
20 | Jaroměř | 0 | 0.000 | 9 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 16.04.2017 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | závod dvojic 1 místo volné | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 21 závodníků Desenský Vojtěch-Holeček Tomáš Mihalík Ondřej-Kratochvíl Jan Řípa Aleš-Řípa Aleš Melichar Tomas-Polovic Ladislav Záruba Ivan-Rucker Václav Doležal Lambert-Pavlíček Jaroslav Boháček Lukáš-Blaščík Petr Machek Radek-Růžička Pavel Jirásek Petr-Musílek Petr Šupol Petr-Šupol Michal Doležal Pavel-Doležalová Monika Tošer Jaroslav-Slavík Alexej Toman Martin-Spichal Jaroslav Pánek Vít- Štěrba Petr Štarman Jiří- Slavíček Ondra Pekař Jaroslav -Maršik Jan Doležal Miroslav-Syruček Stanislav Bartoněk Lukáš-Trnka Aleš Málek Radek -Provazník Michal Pavlíček Radek-Pavlíček Kamil CHvála Petr - CHvála Jan | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Lov na živou či mrtvou rybičku. Na háček se nesmí použít ani patentka. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr,amur,tolstolobik,uhor,candat,jeseter 50 bodů,lín 20 bodůpstruh,siven 10 bodů,bílá ryba 5 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | Pro první tři dvojce jsou připraveny poháry a finanční hotovost. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | zákaz chytání u hladiny | ||||||
Pořadatel | Telefon: 723408159 |