Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dřenice | 1115 | 0 | 44 | |
2 | Opočínek | 1055 | 0 | 43 | |
3 | Třesovice | 1015 | 0 | 42 | |
4 | Rychnov nad Kněžnou | 915 | 0 | 41 | |
5 | Plotiště nad Labem | 815 | 0 | 40 | |
6 | Pardubice | 600 | 0 | 39 | |
7 | Staré Jesenčany | 550 | 0 | 38 | |
8 | Třesovice | 410 | 0 | 37 | |
9 | Heřmanův Městec | 405 | 0 | 36 | |
10 | Sezemice | 380 | 0 | 35 | |
11 | Opočínek | 365 | 0 | 34 | |
12 | Zámrsk | 360 | 0 | 33 | |
12 | Sezemice | 360 | 0 | 33 | |
14 | Předměřice nad Labem | 355 | 0 | 31 | |
15 | Libišany | 305 | 0 | 30 | |
16 | Ústrašín | 310 | 0 | 29 | |
16 | Pardubice | 310 | 0 | 29 | |
18 | Dražkovice | 305 | 0 | 27 | |
19 | Sezemice | 260 | 0 | 26 | |
20 | Sezemice | 230 | 0 | 25 | |
21 | Pardubice | 205 | 0 | 24 | |
22 | Pardubice | 200 | 0 | 23 | |
23 | Zámrsk | 175 | 0 | 22 | |
24 | Holice | 155 | 0 | 21 | |
24 | Slatiňany | 155 | 0 | 21 | |
26 | Přibyslav | 150 | 0 | 19 | |
27 | Hradec Králové | 110 | 0 | 18 | |
27 | Hradec Králové | 110 | 0 | 18 | |
29 | Pardubice | 105 | 0 | 16 | |
29 | Mnichovo Hradiště | 105 | 0 | 16 | |
31 | Police nad Metují | 100 | 0 | 14 | |
31 | Čeperka | 100 | 0 | 14 | |
33 | Zámrsk | 70 | 0 | 12 | |
34 | Budislav | 60 | 0 | 11 | |
35 | Zámrsk | 50 | 0 | 10 | |
36 | Sezemice | 5 | 0 | 9 | |
37 | Stolany | 0 | 0 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.4) |
Losování | (5) |
Revír | (4.2) |
Občerstvení | (4.2) |
Vyhlášení a ceny | (4.8) |
Celkové hodnocení | (4.52) |
Dosud hodnotilo 5 uživatelů.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 31.07.2016 | ||||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NADĚJE A POMOCI - Pohár Jendy Hanuše | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Pod patronátem Rybářského sdružení Dřenice se koná poslední červencovou neděli rybářské klání na nádrži ve Dřenicích o POHÁR JENDY HANUŠE. Nejlepší rybáři budou oceněni pohárem, avšak nejdůležitější trofej závodu bude Pohár Naděje, který bude předán největšímu bojovníku - Jendovi Hanušovi. Pojďme společně tento pohár naplnit pomocí a přitom si užít naší nejoblíbenější zálibu – rybářský sport. Startovné 300,- celé startovné bude věnováno na pomoc Jendovi a bude při vyhlášení výsledků předáno spolu se všemi příspěvky a odesláno na transparentní účet léčby. Číslo transparentního účtu je: 115 – 2227490277/0100 Informace a koordinace pomoci Martin Novotný 775 103 289 |
|||||||||
Upoutávka | Zobrazit propozice | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 41 závodníků Petružálek Jiří Plotiště nad Labem Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Martin Novotný Pardubice Kondras Přemysl Pardubice Gryč - Přibyslav Dostál - Kolín Svoboda Kolín Šupol p. - Libišany Pisl Jan Novotná Pavlína Novotná Jaroslava Novotný Petr Novotný Jiří Brandl Petr - Mětice Synek Míra Stolany Řípa Aleš Heřmanův městec Tošer Jaroslav - Ústrašín Pánek Jonáš-Sezemice Pánek Vít-Sezemice Klapka Daniel CHrudim Hencel Jiří - Police nad Metují Michal Šupol- Libišany Gančarčík Jan Čeperka Izaiasz Jiří Holice Šrámek Patrik Opočínek Šrámek Petr Opočínek Štarman Jiří Stare Jesenčany Brodský Michal Hradec Králové Bulva Pavel - Holice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan- Sezemice Staněk Václav - Hradec Králové Bartoněk Lukáš - Předměřice n.L. Trnka Aleš - Třesovice Gančarčík Karel - Pce Doležal Miroslav - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice Tamchyna Lukáš -Dřenice Žemlička Radek -Slatiňany Provazník Michal - Dřenice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 5 bodů | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry za první tři umístění | ||||||||
|
|||||||||
Pořadatel |
Název: Novotný Martin |